[Urun]: Spirit Flybarless System Kutu Açılım / Ürün İnceleme / Kurulum ve Ayar

Abiler sk540 hayellerim maalesef suya düştü. :laugh:

sk540 pilot Tr'de yüzde 20 indirimle 440 liraydı. O yüzden düşündüm ama tam almadan bir arayım dedim clear case ( gov ve çift gain özelliği hariç versiyonu ) 668 küsür liraya satılırken dedim bu işte bir yanlışlık olmasın arayım dedim

Aradım ellerinde olduklarını ve indirimli olarak sattıklarını özelikle onayladılar. Ben iyi o zaman alayım dedim. ;D Tam sepete ekledim almak için ve forumda bu fırsatı paylaşacaktımki bir baktım ürün gelince haber ver oldu. Ben teli kapadım anında ne tesadüftürki ürün stok dışı oldu anında..:laugh: :laugh:

Artık büyük ihtimalle Spirit alırım.

Arda Erkan' Alıntı:
...Aradım ellerinde olduklarını ve indirimli olarak sattıklarını özelikle onayladılar. Ben iyi o zaman alayım dedim. ;D Tam sepete ekledim almak için ve forumda bu fırsatı paylaşacaktımki bir baktım ürün gelince haber ver oldu. Ben teli kapadım anında ne tesadüftürki ürün stok dışı oldu anında..:laugh: :laugh:

Onlar kaybetmişler bence. ;) Artık spirit hayırlı olsun diyelim o zaman. :)

Arda Erkan' Alıntı:
..Aradım ellerinde olduklarını ve indirimli olarak sattıklarını özelikle onayladılar. Ben iyi o zaman alayım dedim. ;D Tam sepete ekledim almak için ve forumda bu fırsatı paylaşacaktımki bir baktım ürün gelince haber ver oldu. Ben teli kapadım anında ne tesadüftürki ürün stok dışı oldu anında..:laugh: :laugh:

Acaba Dolar kurundaki son dönemdeki yükseliş birden ürünün satışını mı IPTAL ettirdi ki :rolleyes: ??? Sebep ne olursa olsun, senin aramandan sonra olması pek de hoş olmamış. Keşke ondan önce bakıp, stok durumunu güncelleserdi....

Neyse vardır bunda da bir hayır diyelim ve SPIRIT hayırlı olsun diye de ekleyelim :thumbup:

Spirit Team'e hayırlı uğurlu olsun %p

Şaka maka gireli çok olmadı ülkeye ama pilot kadrosu dehşet oldu :bravo:

Türker Akgün' Alıntı:
Onlar kaybetmişler bence. ;) Artık spirit hayırlı olsun diyelim o zaman. :)

Kaz gelecek yerden tavuk esirgemek. :laugh: :laugh: Teşekkürler abi.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Acaba Dolar kurundaki son dönemdeki yükseliş birden ürünün satışını mı IPTAL ettirdi ki :rolleyes: ??? Sebep ne olursa olsun, senin aramandan sonra olması pek de hoş olmamış. Keşke ondan önce bakıp, stok durumunu güncelleserdi....

Neyse vardır bunda da bir hayır diyelim ve SPIRIT hayırlı olsun diye de ekleyelim :thumbup:

Şimdi merak ettim bende abi aradım.Ben tam sorarken satılmış. ;D ;D ;D 4 günden beri kimse almadı.Benim telimi bekliyormuş.:laugh:

Ayrıca teşekkürler abi.Spirit siparişini geçiyorum o zaman.Spirit team'e hayırlı olsun.İnşallah bolca güzel uçuş videoları paylaşırız.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Spirit Team'e hayırlı uğurlu olsun %p

Şaka maka gireli çok olmadı ülkeye ama pilot kadrosu dehşet oldu :bravo:

Teşekkürler Rasim.Tecrübe , bilgi paylaşımı ve yardımlaşma açısından çok güzel oldu. :)

Arda Erkan' Alıntı:
...Teşekkürler Rasim.Tecrübe , bilgi paylaşımı ve yardımlaşma açısından çok güzel oldu. :)
Bu durumda seni de SPIRIT TEAM ilave edelim demiştim ama baktım henüz TEAM kurulmamış :laugh: :D İlgilere (Rasim'cim üstüne alınabilirsin ;D ) duyrulur :thumbup:

Bu durumda seni de SPIRIT TEAM ilave edelim demiştim ama baktım henüz TEAM kurulmamış :laugh: :D İlgilere (Rasim'cim üstüne alınabilirsin ;D ) duyrulur :thumbup:

Rasim takıma hayırlı olsun diyince bende bizim bir takımımız var sanmıştım. :lol: Takım kaptanı olarak Rasime yakışır artık takımı kurmak. :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Spirit Team;

1- Mevlüt Yılmaz
2- Mordo Ortaşı
3-
4-
5-

Sipariş Listesi;

1- Türker Akgün
2-
3-
4-
5-

Fahri üyeler;

1- Rasim Öztürk
2-
3-

Tomas'la iletişime geçebiliriz ciddi bi liste oluşursa bu arada :)

Ne zamandır ciddi masraflar yoktu... Yine yangın yeri olacak cepler :laugh:

Konunun ilk mesajlarında var şöyle bişey :)

Ben 3SX team üyesiyim yaw, memnunum da... vbar neo harici değişiklik düşünmüyorum, ona da çok gerek olduğu için değil full mikado olsun diye... Ki zaten şu kurlarla onu da düşünmüyorum kısa vadede :)

:RCKolik: :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik: Her nerede listeleniyor veya listelenecek ise beni de yazın listeye. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

++++++++++++

Benide. :)

Eksik olan TEAM kurulmuştur arkadaşlar :thumbup:

Çok güzel çok faydalı bir konu olmuş, Spirit i bu hafta Murat abinin helide gördüm Türker abinin pilotajı ile gerçekten harikaydı diyebilirim üzerine konuyu inceledim benim çubuklu 500 ü zamanla FBL ye çevirmem gerektiğini anladım ( biraz geç oldu ama ) Mehmet abi nin tavsiyesini de atlamamak lazım bu durumda tabi ki, spirit in kullanıcı memnuniyeti ve kullananların sayısı, yorumları , paylaştıkları bilgiler ayar vs., tavsiyeleri bu üniteyi şuan için tercih sıralamasında üstlere çıkarıyor benim açımdan tüm arkadaşlarımın ellerine emeklerine sağlık :saygilar:

Spektrum ve Futaba kumandalar için faideli bilgiler var, spirit kullanan arkadaşların incelemesinde fayda var :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Spektrum ve Futaba kumandalar için faideli bilgiler var, spirit kullanan arkadaşların incelemesinde fayda var :saygilar:

Ya ben neden bu adrese direkt sorunsuz bir şekilde giremiyorum.... Aslında adamlara haber vermek lazım. Domain isimlerinde bir sıkıntı var ve bir şekilde sürekli bloklanıyor....