[Urun]: Yeni Proje: Goblin Speed

İlker abi hayırlı olsun ;)

Sesini duymak için sabırsızlanıyoruz... Kendisini ise ağır çekim, yavaşlatılmış videolarda izleriz sanırım. :laugh:

İlker Sönmez' Alıntı:
Order Confirmation

ilker sönmez,
Thanks for shopping with us today!
The following are the details of your order.
Nice Mutlu seneler İlker Hocam :thumbup: :bravo:

Tüm sene iyi bir insan olduğun için Noel baba sana yine büyük bir hediye getirecekmiş, öyle duydum :laugh: :D

Bindik bir alamete gidiyoz kıyamete bakalım. Stoklardaki sonuncusu olmasaydı biraz daha bekleyecektim ama dürtüyorlar işte.

Bu arada reklam olmasın diye alınan yerin adını ve logosunu sildim , Mehmet hocam senin alıntıyıda editledim :)

Hayırlı olsun İlker Hocam. %p

Bu arada MKS servolardan vazgeçtik. Gerçekten detaylı olarak MKS nin tüm serilerini detaylı incelediğimde Sadece X8'in bir farklılık yarattığını gördüm. Diğer tüm serileri birer kg tork ve 0.01 sn farklar içeren aynı ürünler gibi duruyor. Ancak fiyatları zıplaya zıplaya artıyor. X8 modeline yakın performasta oem olmayan servoların ise yarı fiyatına temin edilebilir olduğunu gördüm.

Misal ilk düşündüğümüz hbl 950 serisinin maksimum torku 16.5 kg hızı 0.10 , onun yarı fiyatında başka kaliteli ve sağlam markalardan daha iyi özelliklerde servo alabiliyoruz.
Şu anda düşündüğümüz servo aynı voltajda 26kg tork ve 0.11 sn hızında , fiyatıda neredeyse yarısı.

Gule gule uc İlker hocam, darisi basima insallah :D

İlker Sönmez' Alıntı:
...Misal ilk düşündüğümüz hbl 950 serisinin maksimum torku 16.5 kg hızı 0.10 , onun yarı fiyatında başka kaliteli ve sağlam markalardan daha iyi özelliklerde servo alabiliyoruz.
Şu anda düşündüğümüz servo aynı voltajda 26kg tork ve 0.11 sn hızında , fiyatıda neredeyse yarısı.
Ne marka alıyoruz bu durumda ??

Hayırlı olsun ilker abi. Şimdiden

Hayirli olsun abi ne zaman geliyo model :)

Yolda geliyor aheste aheste... Zaten ekipmanları falan toplamak biraz sürecek gibi görünüyor .Şarj aleti ve pillerde dahil komple sistemi değiştiriyorum. Bahara maiden görürüz muhtemelen.

Ynt: [Urun]: Yeni Proje: Goblin Speed

Hayırlı olsun abi.

Speed dişlisi nasıl sıyırılır , nasıl kurtarılır :) Videodaki arkadaş lynx upgrade dişlisi kullanıyormuş , sonunda söylüyor.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlker Sönmez' Alıntı:
Speed dişlisi nasıl sıyırılır , nasıl kurtarılır :) Videodaki arkadaş lynx upgrade dişlisi kullanıyormuş , sonunda söylüyor.
Öncelikle pilotu tebrik etmek lazım o uzaklıkta basarili bir otorotasyon yapmış. Şimdi diger taraftan lynx dişlileri de sıyrılıyor ise buna ne takmalı esas soru bu :) :)

Bu arada Speed ile klasik uçuş tarzı bu olsa gerek.3d uçuş da yapılabildiği ıcın bence Speed guzel bir modelmis.

Inşallah seninde bu şekil uçuşlarını izleriz Ilker hocam.

Sent from my iPhone using Tapatalk