v977 ve gumruk sorunu

• Konbuyu başlatan abdullah
  • Başlangıç tarihi
  • 1,381
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

abdullah

Guest
arkadaslar v977 aldım fakat gumruk sorunu oldumu sızde? ayrıca memnunıyet durumunuz nasıl*

v977 ve gumruk sorunu

Apo cam' Alıntı:
arkadaslar v977 aldım fakat gumruk sorunu oldumu sızde? ayrıca memnunıyet durumunuz nasıl*

v977 ve gumruk sorunu

Tanışma konusunu zaten Tevfik Bey hatırlatmış. Onun dışında şunları ekleyeyim.
Forumda v977 kullanıcılarının bir çok yorumu var. Ayrıca gümrük ile ilgili de konular var. Onları okursunuz. Diyelim cevap bulamadınız. O konuların altına yazarsınız sorunuzu. Yeni bir konuya gerek yok.
Onun dışında diyelim konu açtınız. Başlığa bakılırsa v977 almışsınız da gümrüğe takılmış gibi anlaşılıyor.

v977 ve gumruk sorunu

yazdıgım durumlarda var ve bukonun dagınık oldugunu dusundugum ıcın actım.cvp verme gıbı durumunuz varsa destek olursanız sewınırım.

v977 ve gumruk sorunu

ve diyorsun ki ben kendimi tanıtmak istemiyorum ama sorularıma cevap istiyorum.
Asıl herkesin aklına geleni sormak için konu açması dağınıklık yaratıyor.
Ayrıca sewinirim değil sevinirim olacak o. Chat yapmıyoruz burada. Arkadaş arkadaşa sohbet ve bilgi paylaşım yeri burası. O nedenle karşıda kim olduğunu bilmek isteriz.

v977 ve gumruk sorunu

Ve sizde yeni gelmiş bir üyeye neyin nasıl olduğunu bilmeyen birine konu hakkinda bilgi vermek yerine türkçe dersi vermeyi uygun görüyorsunuz.burasi bilgi paylaşılan bir yer değil ego tatmin edilen bir yer olmuş. Bana düzgün bir dille konuyu kapatmam istense ben cevap bulmadan bile kapatırdim hemde sizin egonuzla ugrasmak zorunda kalmazdım.

v977 ve gumruk sorunu

Abdullah beye baska platformlarda basarilar dileriz :saygilar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...