[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Merakla Beklenen Sürpriz Video :)

[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam & Yeni Pil:GensAce 55c

Arda vallaha ucuslar ve ekibin yakiyor ortaligi kardeşim :lollol:

Türker Akgün' Alıntı:
Valla biz Arda'yı böyle tanımamıştık Recep, Allah kolaylık versin sana o zaman. :lol: :lol: :lol:

Bende kendimi böyle tanımamıştım abi :laugh: :lol: İşin şakası bir yana herkes birbirine yardımcı ekipte. :)

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Arda vallaha ucuslar ve ekibin yakiyor ortaligi kardeşim :lollol:

Teşekkür ettim İbrahim hocam. Sen ne yaptın modeli sorunları çözdün sanıyorum ? :)

Hallettim cok sukur Ardam %p
bugun 6pil uctum masallah iyice kendine gelmeye basladi.
flipler invertler tabiri caizse yag gibi gitti.
ama arada bir bazen kontrolden ciktigi oldu ozellikle gecislerde fena ruzgar vardi.
azcik daha gain sonrasinda diyecemki
3gx trex ve Arda :thumbup:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Hallettim cok sukur Ardam %p
bugun 6pil uctum masallah iyice kendine gelmeye basladi.
flipler invertler tabiri caizse yag gibi gitti.
ama arada bir bazen kontrolden ciktigi oldu ozellikle gecislerde fena ruzgar vardi.
azcik daha gain sonrasinda diyecemki
3gx trex ve Arda :thumbup:

Gözün aydın valla çok sevindim. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Valla biz Arda'yı böyle tanımamıştık Recep, Allah kolaylık versin sana o zaman. [emoji38] [emoji38] [emoji38]
sagol valla Türker abi bak eskisehirde adami gor abi :D Tareq halt etmis

Arda Erkan' Alıntı:
Bende kendimi böyle tanımamıştım abi :laugh: [emoji38] İşin şakası bir yana herkes birbirine yardımcı ekipte. :)
Kesinlikle [emoji106]

[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Merakla beklenen sürpriz video :)

İbrahim hocamın konusunda bahsettiğim ve yüklemekte biraz geciktiğim büyük kırım olduğu düşünülen uçuş videosunu paylaşıyorum. Bakalım ne olmuş ? :lol:

Başta aslında sert uçuşlardan sonra pal tutucuya bağlı olan link kırıldı diye düşündüm fakat modeli aldığımda toplarken çektiğim fotolarada bakınca burda hafif bir çatlak varmış zaten. :embarras: Zamanla artık içten yıpranıp tamamen havada kırıldı ve model kontrol dışı kaldı. :( :(

Modeli 2.el aldığım için tabi gözden kaçırdığım bir nokta olmuş. :D Aslında görmedim diyemem fakat ufak bir çizik gibi filan düşündüm sanıyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Herneyse buda uçuş videomuz , neyse ki son kezde olsa modelin hakkını iyi vermişim. İyi seyirler :lol: :lol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Valla ne kırılan Parca ne de kırım sonucu inanılır gibi degil ?? Yurtdışında gördüğümüz usta Kırım'ları görmeye başladık son zamanlar ki bu oldukça sevindirici :halay: o model o Kırım'dan sonra böyle sağlam çıkıyorsa ben söyleyecek soz bulamıyorum :bravo:

Tekrar buyuk gecmis olsun diyelim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ardam tekrardan gecmis olsun.
neyseki son kez de olsa modelin hakkkini verdim demişsin heralde pert olmustur diye uzuluyordum ki masallah hic bisey yok kardesim :thumbup:
makine top gibi sekmis ama helal olsun diyorum.
benimki dusmeden holdu cekmistim ama paller paramparca olmustu bile :laugh:
seninki nerdeyse yapistirip ucacak gibi duruyor :lollol:
dusmede de pilotaj onemliymis diyorum bi an once ucuslara donmeni temenni ediyorum.
mahrum birakma bizleri ucuslarindan %p

Arda gecmis olsun. Ben de koldaki bu cizgiyi farketmistim, sokup kontrol ettim elle zorladim hicbir acilma vs yoktu gayet saglam gozukuyordu. Ucusta da sikinti yoktu ama zamanla buyudumu bilmiyorum. Benden kaynakli problemse kusura bakma , en ufak detayina kadar yazdim ama bu kismi unutmusum sanirim :embarras:

cepten izleyemedim videoyu evde izlerim artik.

tamerkaymakci' Alıntı:
Arda gecmis olsun. Ben de koldaki bu cizgiyi farketmistim, sokup kontrol ettim elle zorladim hicbir acilma vs yoktu gayet saglam gozukuyordu. Ucusta da sikinti yoktu ama zamanla buyudumu bilmiyorum. Benden kaynakli problemse kusura bakma , en ufak detayina kadar yazdim ama bu kismi es unutmusum sanirim :embarras:

cepten izleyemedim videoyu evde izlerim artik.

Yok abi sen dert etme. Senden kaynaklı bir durum yok, zaten bende görüp aynı şeyi düşünmüştüm. :)

Malzeme zamanla yorulmuş demek ki. Bende epey zorladım haliyle bir yerde fire vermesi normal gözüküyor. :laugh:

Arda , bu kadar sert düşüş ve bu kadar az hasar , :eek: , geçmiş olsun mu desem bravo mu desem bilemedim...Titan da hakikaten sağlam makineymiş , resmen top gibi yerden sekip zıplayan bir modelin bu kadar az hasarlı olması gerçekten inanılacak şey değil...Blade grips tutucuları zannedersem daha öncesinde flambaj yaşamış , ya da tamamen tasarımsal bir hata da olabilir.Ya da en mantıklısı , titanı asla kimse böyle en üst performansta zorlayamaz zaten diyerek , malzemeden de çalmış olabilirler.... :lol: ...Canını çıkardın modelin Arda canını.... :lollol:

Taner kardeşim de hemen kendisinden kaynaklı olabileceği gibi bir , sanki suçluluk psikolojisine girmiş.İşte gerçek modelci ruhu , ve onurlu bir davranış.İçin rahat olsun Taner , böyle pilotaja iyi bile dayandı titan , daha ne olsun kardeşim.... :thumbup:

Arda geçmiş olsun moleküllerine bile ayrılmış olsa kimse mini titanın bu kadar hakkını verememiştir. :agreed:

Hakan abi modeli zorlama ve hakkini verme konusunda haklisin :laugh: modeli yollarken bundan bahsetsem gerekirdi ama unutmusum dedigim gibi. Ucarken cok guzel ama sorun oldumu huzursuz oluyor insan.