[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Merakla Beklenen Sürpriz Video :)

[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam & Yeni Pil:GensAce 55c

Arda geçmiş olsun , en kötü sorun böyle olsun , yine güzel bir pilotajla inmiş heli , sıyırmayı tam yapmaması büyük şans artık...Pilotj güzel , piller canavar , motor canavar , curve'lere de sen azcık yüklenmişsindir tabi , dişliler en sonunda pes demiş... :laugh:...Eline sağlık ve tekrar geçmiş olsun....... :saygilar:

Herkese çok teşekkürler.Bugün test amaçlı uçuşta yaptım. :)

Videoyu eklerim artık. :thumbup:

İyi seyirler. :saygilar: :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Manevralar git gide yere yaklaşıyor Arda. :bravo:

Bu titanı iyiki almışsın, uçuş süren arttı diye düşünüyorum. :thumbup:

Her fırsatta uçmaya devam. :RCKolik:

Zaten 450'siz modelci bana göre nitrosuz modelci gibidir, hep birşeyler eksik. :laugh: :lol:

Arda , 3 ay daha sıkı ve disiplinli bir şekilde böyle uçarsan , Türkiye'nin Colin Bell'isin kardeşim....... :halay: :thumbup:

:halay: Arda maşalah her geçen gün çok daha iyi oluyor :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Zaten 450'siz modelci bana göre nitrosuz modelci gibidir, hep birşeyler eksik. :laugh: :lol:

Bu kadar güzel özetlenemezdi abi. :lol: Her modelcinin nitrolu helisi olmalı sürekli uçmalı demiyorum ama olmalı. :thumbup:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Arda , 3 ay daha sıkı ve disiplinli bir şekilde böyle uçarsan , Türkiye'nin Colin Bell'isin kardeşim....... :halay: :thumbup:

Güzel yorumun için teşekkürler abi. :)

Uçuyorum ve sizlerle paylaşıyorum bu yeter :saygilar:

Recep Şurgun' Alıntı:
:halay: Arda maşalah her geçen gün çok daha iyi oluyor :thumbup:

Sağol kardeşim. :thumbup:

Arda Erkan' Alıntı:
Ellerine sağlık Arda, maşallah Titan sonrası nerede ise her gün uçmaya başladın :halay:

Bir de soracağım ama hep unutuyorum, eğer sormamız da bir sakınca yoksa senin uçuşları kim çekiyor ?? Her kimse onun da ellerine sağlık, zira model sürekli kadraj da yani helal olsun :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ellerine sağlık Arda, maşallah Titan sonrası nerede ise her gün uçmaya başladın :halay:

Bir de soracağım ama hep unutuyorum, eğer sormamız da bir sakınca yoksa senin uçuşları kim çekiyor ?? Her kimse onun da ellerine sağlık, zira model sürekli kadraj da yani helal olsun :)

Yakın arkadaşım Burak çekiyor abi, siteye üye kendisi takip ediyor fakat yazmıyor. Sağolsun uçuşlardada yardımcı oluyor bana ben pek pil takıp yakıt doldurmayı sevmem. :laugh: :lol:

Foto, video vs. kadrajı iyidir.Eskişehir'e gelecek kısmet olursa.

Bence Arda'nın 6 kişilik ekibi var. Öncelikle ön bilgi :

1 - Arda : Sadece kumandayı tutup uçuyormuş gibi yapıyor
2 - Set amiri : Sanki dışarıda çekim yapılıyormuşcasına gerekli tüm aksesuarları bulmaktan bu arkadaş sorumlu.
3 - Yeşil giyinip helikopteri tutan kişi : Helikopter havada hareket ediyormuş gibi gözüksün diye helkopteri tutup havada sağa sola sallıyor
4 - Arka zemindeki yeşil perdeyi tutan kişi : Yeşil perde devamlı kadrajda kalsın diye elinden gelen çabayı gösteren arkadaş
5 - Videoyu çeken kişi : Kamera çekim ve görüntü yönetmenliği sorumluluğu bu arkadaşta.
6 - Post prodüksiyon ve efektler : Video düzenleme ve videoya dışarıda çekiliyormuş izlenimi verme işleri bu arkadaş tarafından yapılıyor.

Bildim değil mi Arda ? :lollol: :lol:

Zafer SAHIN' Alıntı:

2 - Set amiri : Sanki dışarıda çekim yapılıyormuşcasına gerekli tüm aksesuarları bulmaktan bu arkadaş sorumlu.
3 - Yeşil giyinip helikopteri tutan kişi : Helikopter havada hareket ediyormuş gibi gözüksün diye helkopteri tutup havada sağa sola sallıyor
4 - Arka zemindeki yeşil perdeyi tutan kişi : Yeşil perde devamlı kadrajda kalsın diye elinden gelen çabayı gösteren arkadaş
5 - Videoyu çeken kişi : Kamera çekim ve görüntü yönetmenliği sorumluluğu bu arkadaşta.
6 - Post prodüksiyon ve efektler : Video düzenleme ve videoya dışarıda çekiliyormuş izlenimi verme işleri bu arkadaş tarafından yapılıyor.

Bildim değil mi Arda ? :lollol: :lol:

Abi her şeyi deşifre etmişsin ama :lol: :laugh: :lol:

Zafer SAHIN' Alıntı:

Bildim değil mi Arda ? [emoji38]lol: [emoji38]
ahahahah kesinlikle :D boyle bir ekip Eskişehir'e arda boşuna minibüsle gidelim demiyorum :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Mehmet abi Arda'nın bi teknosu var dillere destan bakma :D hacettepe ucusuna gelmedi ardanin teknolugunu yaptim yok boyle bir sey abi :D zaten dikkat ettiysen haccetepe gorselleri oncekilerle de bir degil :D adam tam profesyonel ne yakita el vuruyor ne pile no modele :D [emoji23]

Recep Şurgun' Alıntı:
Mehmet abi Arda'nın bi teknosu var dillere destan bakma :D hacettepe ucusuna gelmedi ardanin teknolugunu yaptim yok boyle bir sey abi :D zaten dikkat ettiysen haccetepe gorselleri oncekilerle de bir degil :D adam tam profesyonel ne yakita el vuruyor ne pile no modele :D [emoji23]

ahahahaha :lol: :lol: :lol:

Recep Şurgun' Alıntı:
...adam tam profesyonel ne yakita el vuruyor ne pile no modele :D [emoji23]
Valla biz Arda'yı böyle tanımamıştık Recep, Allah kolaylık versin sana o zaman. :lol: :lol: :lol: