[Video]: İstanbul Hezarfen Team

Fotoğraflar çok güzel. elinize sağlık. Uçuşları da izliyorum.

Nasıl bir fotoğraf makinasıdır bu, valla fotoğraflar muhteşem. :thumbup:

Harika bir buluşma olmuş, videolarıda uçuşsuz geçen bir haftasonunda keyifle izledim. :bravo:

Sümer abiye de heli yakışıyor, buna yapacak birşey yok. :lollol:

Seafury low pass'ler de güzeldi, bütün pilotların sticklerine sağlık. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Nasıl bir fotoğraf makinasıdır bu, valla fotoğraflar muhteşem. :thumbup:

Harika bir buluşma olmuş, videolarıda uçuşsuz geçen bir haftasonunda keyifle izledim. :bravo:

Sümer abiye de heli yakışıyor, buna yapacak birşey yok. :lollol:

Seafury low pass'ler de güzeldi, bütün pilotların sticklerine sağlık. :RCKolik:

Ben de Türker nerede kaldı diyordum! :D :p

Bu arada RCKolik ekibi olmasa bizden video çıkmayacak. Ellerinize sağlık.

Fotoğraf makinasını bende merak ettim , şöyle güzel ve canlı foto çekecek profesyonel olmayan birşey arıyorum. Varsa öyle birşey :)

İlker Sönmez' Alıntı:
Fotoğraf makinasını bende merak ettim , şöyle güzel ve canlı foto çekecek profesyonel olmayan birşey arıyorum. Varsa öyle birşey :)
Gunaydin ilker bey
Makine ismail abinin canon eos 600d modelidir iki lens kullanildi cekimler de biri 18-55 vr lens
Birde 70 300 mm makro zumm lens kullanilmistir [emoji1]

Resimler şahane arkadaşlar, ellerinize sağlık :thumbup: :halay:

Sümer abi acaba diyorum imza ile beraber AVATAR resmini de mi değiştirsek :laugh: ;D

3 gün kursdayım, bu nedenle videoları akşam kahve eşliğinde izleyeceğim inşallah :halay: :yuppi: Tekrar teşekkürker arkadaşlar :RCKolik:

Sümer abi inişte Rudderı konuşturmuşşsun yine :p :thumbup: :thumbup:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Goblin 700 Carbon

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mustafa 450 L ( 3gx setup )

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Eline sağlık ismail. [emoji1] [emoji1] [emoji106] [emoji106]

İlker Sönmez' Alıntı:
İlker Bey sizin x7 de gözüm vardı ama arabamı ve telefonumu değiştirdiğimden nakit sıkıntım var bu ara. Yoksa düşünürdüm. Bende Canon 60d var. Sizin x7 ile takas edelim dicektim ki konuyu kilitlemişsiniz. Zaten prof olmayan makine istemişsiniz. Ayırabileceğiniz bütçe ne kadar.

Sizdeki makine çok iyiymiş , fiyatıda baktım bayağı yüksekmiş. Ben 700 - 800 civarı birşey bakıyorum. Özellikle düşük ışıklı ortamda iyi görüntü veren uygun fiyatlı makina yapıldımı acaba :)

İlker Sönmez' Alıntı:
Sizdeki makine çok iyiymiş , fiyatıda baktım bayağı yüksekmiş. Ben 700 - 800 civarı birşey bakıyorum. Özellikle düşük ışıklı ortamda iyi görüntü veren uygun fiyatlı makina yapıldımı acaba :)
Ilker bey yukatidaki resimler 650 d ile cekildi canon suan bazi siteler de 800 ile 1000 arasinda degisiyor tavsiye ederim