Yurtdışı Kargo Takip : Ürün şu an nerede ?? Gümrüğe takıldı mı acaba ??

Arkadaşlar bir haftadır kargom İsviçre'den burya gelemedi... :-\
Durum normal mi sizce neden böyle olmuş olabilir?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Normal , hiç bir sıkıntı görünmüyor.Eğer kargon speedpost ile geliyorsa,bunu bile görebildiysen çok şanslısın Hüseyin... :D
Yakında yurtiçine girer ptt sayfasında gidiş gelişlerle dolu bir 10 satır daha eklenir , az sabret.... :laugh:

Abi bu Çin bizi sabır küpü yaptı vallahi ya :D :saygilar:

ingiltere daha iyi tabii :)

Merhaba;
Kargom nerde yardımcı olur musunuz? İlk defa bu aşamaları görüyorum. Sürekli aynı aşamaları tekrarlayıp duruyor. Kargo içeriği motor ve pervane.

Harun, izleme numarasını PTT'nin gönderi takibi ekranına girip sorgularsan yola çıktığını görebilirsin.

Arkadaşlar, bugün sabah gümrüğe giren kargom ne kadar süre orada kalır acaba? Normade 96 dolarlık bir cep telefonu aldım buna gümrük vergisi uygulanır mı? :rolleyes: :-\

Hüseyin , cep telefonu işi sıkıntılı.Sen mevzuatı iyice okumadın mı ?....İnşallah takılmaz.....

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hüseyin , cep telefonu işi sıkıntılı.Sen mevzuatı iyice okumadın mı ?....İnşallah takılmaz.....

Eyvah eyvah :embarras: :embarras:

Cep telefonu devletimizin iyice öptüğü alanlardan olduğu için yurtdışı yassah :D

Yakalanırsa geri gider, paypal ile alındıysa iade alınır bilmem ne zaman sonra...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Cep telefonu devletimizin iyice öptüğü alanlardan olduğu için yurtdışı yassah :D

Yakalanırsa geri gider, paypal ile alındıysa iade alınır bilmem ne zaman sonra...

Gümrüğe girdiyse heralde geri yollarlar o zaman? Parası birşey değil de o kadar zaman bekledik telefonsuz ya. Riskli olduğunu biliyordum ama yedik bir halt...

Son zamanlarda gelen her paket gümrüğe girdi yazıyor otomatik olarak, ama hepsi girmiyor gümrüğe. Pakette cep telefonu olduğu yazıyorsa, zaten geçmiş olsun. 96 dolar olduğu yazıyorsa, yine geçmiş olsun. Ama daha az bir miktar yazıyorsa ve telefon olduğu belli değilse/fark edilmezse takılmayabilir. Şans...

Bugün sordum, mp4 olarak yollamışlar zaten fiyatıda banggod bugüne kadar hep düşük göstermişti...

Evet şansa kaldı iş. :-\

DurumuDağıtıcıya Verildi-Cihet No:40055176

Cihet no dediği noluyor acaba [emoji4]

Herkese merhaba ;
Banggooddan ilk alışverimi paypalla sorunsuz bir şekilde hallettim. Ürünler elime eksiksiz geldi. Fakat ikinci alışverişimde aynı ürünü satın almama rağmen ürünler Türkiyeye geldikten sonra Hırvatistana gönderildi !!! . :( Bir kaç gün sonra Hırvatistandan tekrar türkiyeye gönderiliyor. PTT ye hiç bir şekilde ulaşamadım. Ayrıca maillerede cevap vermediler. :( Acaba benim kargo teslim edilirmi bana yoksa tekrar BANGGOOD a mı gider ?
Track Number:RC035370704MY

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ekli dosyalar

• banggood kargo.jpg
    banggood kargo.jpg
    120.4 KB · Görülme: 14