Yurtdışı Kargo Takip : Ürün şu an nerede ?? Gümrüğe takıldı mı acaba ??

Benim pillerimde gümrüğe takıldı. 115 tl gümrük vergisi çıktı diye mail geldi. Ayrıca birde IBAN NO gönderdiler. Parayı havale ettim. İşlemlerim tamamlandı. Size mail gelmedimi ?

gelmedi oğuzhan bey

Hımm o zaman bilemiyorum.Bu bahsettiğim durum ups kargo ile gelen ürünüm içindi. Daha öncesinde ptt kargo ile aldığım bir ürüne gümrük vergisi çıkmıştı. Gümrük vergisini ürünü teslim alırken ödemiştim.

Banggood dan 60 dolara aldiğim 4 tane emax 2204 2300 kv motorlarin takip koduna baktiğimda kasimin 12 sinden beri bi guncelleme yok acaba turkiyeye girdide depodami tutuyorlar anlamadim :( gümruğe girmez inşallah
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Samsung S7 Edge Telefonumdan Gönderildi

Furkan Güzel' Alıntı:
Banggood dan 60 dolara aldiğim 4 tane emax 2204 2300 kv motorlarin takip koduna baktiğimda kasimin 12 sinden beri bi guncelleme yok acaba turkiyeye girdide depodami tutuyorlar anlamadim :( gümruğe girmez inşallah
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Samsung S7 Edge Telefonumdan Gönderildi
Kargoda Hala Bir Güncelleme yok,hala türkiyeye girecek. nedeni hakkında bir fikri olan varmi ? 23 de turkiyeye gönderilen esc ler bile elime ulaşti fakat hala motorlarin kargosundan bi haber yok.

Benimde bangood dan aldığım yeni şarj aleti 4 haftadır böyle anlamadım gitti.

Değerli üstadlar, rmrc'den indirimden aldığım tutarı 79 dolar olan monitörümü gümrüğe sokmuşlar :(p :(p :(p
Sizce neden böyle oldu? itiraz hakkım yok mu?

Değerli üstadlar, rmrc'den indirimden aldığım tutarı 79 dolar olan monitörümü gümrüğe sokmuşlar :(p :(p :(p
Sizce neden böyle oldu? itiraz hakkım yok mu?

Merhaba.Aliexpress Standart Shipping kargo seçeneğini daha önce kullananlar olduysa tecrübelerini paylaşabilirler mi acaba? Daha önce sormustum bir hocamız yazmıştı fakat diğer hocalarımızın da görüşünü almak istiyorum.Saygılarımla.

Tamer Öztürk' Alıntı:
Merhaba.Aliexpress Standart Shipping kargo seçeneğini daha önce kullananlar olduysa tecrübelerini paylaşabilirler mi acaba? Daha önce sormustum bir hocamız yazmıştı fakat diğer hocalarımızın da görüşünü almak istiyorum.Saygılarımla.

Sizin hala gelmedi mi kargo ???

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pos malaysia harici bütün kargo şirketleriyle iş yapılır.

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Sizin hala gelmedi mi kargo ???

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Malesef Türkiyeye giriş yapmadı Şafak hocam.İlk defa bu kargo seçeneğini kullandım ve risk aldım diyebilirim, biraz da satıcının ısrarı üzerine.Sürenin dolmasına 26 gün var.60 gün içinde ürün gelmezse dispute açıp iade alabiliyoruz sanırım?

Bu arada ürün Aliexpress Standart Shipping ile gönderildi fakat Malezya postasıyla gönderilmiş(anlaşmalı firma sanırım).Muhtemelen bu Aliexpress Standart Shipping yolu ile ilk ve son siparişim olacak...

Berat Özdemir' Alıntı:
pos malaysia harici bütün kargo şirketleriyle iş yapılır.
Berat hocam peki kaç günde Türkiyeye giriyor Pos Malaysia ile bilginiz var mı? Benim kargo seçeneğim Aliexpress Standart Shipping idi fakat Malezya Postası ile gönderilmiş takip kodu RQ123456790MY şeklinde.

Geçen ay içerisinde 3 tane siparişimden biri 14 güne diğeri 26 güne sonuncuda 34 güne geldi.

mustafa karakulak' Alıntı:
Geçen ay içerisinde 3 tane siparişimden biri 14 güne diğeri 26 güne sonuncuda 34 güne geldi.
Peki sizinki de mi Malezya postasıydı? Barkod numarası nasıldı acaba?