02-03 Şubat 2013 Arslanbey Sivil Havacılık Buluşması

Bu haftasonu yapılacak buluşmaya havanın iyi olması durumunda:

• Cumartesi günü katılabilirim

Oy: 1 20.0%
  • Pazar günü katılabilirim

Oy: 3 60.0%
  • Her iki gün de katılabilirim

Oy: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Belki henüz erken ama sanki bu hafta sonu hava güzel olacak gibi. :rolleyes: Bildiğiniz üzere artık SOLAKLAR uçuş alanımız otların uzamaya başlaması nedeniyle sezonu kapattı :embarras:

Ama çok şükür alternatif uçuş alanımız olan "Arslanbey Sivil Havacılık Fakültesi Uçuş Alanı" kısmı de olsa devreye girdi. :thumbup: Şayet hava güzel olur ise bu haftasonu burada buluşup ;

* Hem alanı tanıma
* Hem sohbet, muhabbet
* Hem OTLARIN TEMIZLENMESI
* ve de vakit kalırsa da uçuş için :lol:

bir araya gelelim diyoruz.

konusunda paylaştığımız üzere fakülte alanı olduğu için giriş yapılabilmesi için normalde THK UYE olmak gerekiyor.

Fakat sadece bu haftaya mahsus olarak ankette oy kullananlar için ÖZEL İZİN Alınacaktır. Bu nedenle gelip, uçuş yapacak arkadaşların mutlaka ANKETE OY Kullanmaları gerekmektedir.

Unutmadan arkadaşlar, önüzmüdeki haftalarda problem olmaması adına THK'ye bizzat uğraşamayacak olanlar lutfen UYELIK FORMLARINI DOLDURUP gelsinler. Sahada sizlerden alınacak formlar THK teslim edilecektir.

NOT: İmkanı olan gelirken ot temizleme amacıyla yanlarında çapa, keser tarzı şeyler getirebilirler ise super olur :thumbup:

Hafta sonu görüşmek dileğiyle :saygilar:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu durumda PAZAR günü Arslanbey'deyiz. :thumbup:

ÜYELIK FORMLARI ve ot temizliği için gerekli malzemeleri unutmayın arkadaşlar.

NOT: Fakulte alanı olduğu için şimdilik, belki de daima henüz net değil, ALKOL alımı UYGUN DEGILDIR. Bu duruma göre içecek tercihlerinizi yapınız.

Yavuz Bey artık şu senin meşhur semaveri getirirsin :D Epeydir hep niyetlendik bir türlü fırsat olmadı :laugh:

Ynt: 02-03 Şubat 2013 Arslanbey Sivil Havacılık Buluşması

3 Şubat Pazar günü olur ise uçmayacak olsamda gelirim arkadaşlar.

Pazar günü mesaiye gitme ihtimalim var. :( Gitmessem mutlaka gelirim.

TEESSÜF EDERİM GELEMEYECEĞİM BİR TARİH ...SADECE TEESSÜF EDERİM... :(p :( :mad:

Bu durumda PAZAR günü Arslanbey'de görüşmek üzere.

ÜYELIK FORMLARI ve ot temizliği için gerekli malzemeleri unutmayın arkadaşlar.

NOT: Fakulte alanı olduğu için şimdilik, belki de daima henüz net değil, ALKOL alımı UYGUN DEGILDIR. Bu duruma göre içecek tercihlerinizi yapınız.

Yavuz Bey artık şu senin meşhur semaveri getirirsin :D Epeydir hep niyetlendik bir türlü fırsat olmadı :laugh:

pazar günü gelirim hangi saatler arası? buluşuyorsunuz genelde

Ynt: Ynt: 02-03 Şubat 2013 Arslanbey Sivil Havacılık Buluşması

hakan' Alıntı:
pazar günü gelirim hangi saatler arası? buluşuyorsunuz genelde
11:00-12:00 ile 16:00 arası sahada mutlaka birileri oluyor.

Gölcük tarafından gelirken,nereden giriş yaparak, en kolay şekilde ulaşabilirim ? :)

maydin67' Alıntı:
Gölcük tarafından gelirken,nereden giriş yaparak, en kolay şekilde ulaşabilirim ? :)
Abi biraz yan yol olacak ama az da olsa yolu kısaltıyor. Golcukten gelirken Asagi Yuvacik gireceksin.Kartonsan onunden devam edip, Kullar geliyorsun. Kullarin icinden gecip Arslanbey tarafinda gidiyorsun. Kullar merkeze gelince sorsan yolu sana zaten tarif ederler :)

Teşekkür ederim Mehmet bey :)

Mehmet abi thk üyelik formunu çıkarttım ama thk sportif formunu açamadım sende varsa pazar günü bir tane getirebilirmisin.

Ragıp SARI' Alıntı:
Mehmet abi thk üyelik formunu çıkarttım ama thk sportif formunu açamadım sende varsa pazar günü bir tane getirebilirmisin.

Ragıp çançiçondan paket geldimi ?

Hayır malesef daha yok, ayın 25 inde Türkiye'ye gönderildiği gözüküyor ama istanbula inmemiş sadece sevk edildiği yazıyor.
haftaya kayıtlara düşmesi yüksek ihtimal.

Ragıp SARI' Alıntı:
Insallah unutmazsam getireyim %p

Ynt: Ynt: Ynt: 02-03 Şubat 2013 Arslanbey Sivil Havacılık Buluşması

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ragıp SARI' Alıntı:
Insallah unutmazsam getireyim %p

Ben getireyim bari. Yedek de birkaç tane.