06.04.2014 F1

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

06.04.2014 F1

Bravo Akan Bey :bravo: 450 gibi küçük modeli etkilecek bir rüzgarda çok başarılı bir uçuş olmuş :thumbup: Hele bir de 450 ILK uçuşunuz olduğu düşünülürse %p

Side-in geçişler, kuyruk etrafında dönüşler.Herhalde 2.uçuşta bir alan turu görürüz ;)

Bu arada hangi arada aldınız 450 ? Hangi model Sport mu Pro mu ?

06.04.2014 F1

Akan Abi tekrar hayırlı uğurlu olsun 450. :bravo:

450'den sonra exel'le pek uçasın gelmez Abi bundan sonra. :laugh:

Video ve fotoğraflar için teşekkürler, eline sağlık. :saygilar:

06.04.2014 F1

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bravo Akan Bey :bravo: 450 gibi küçük modeli etkilecek bir rüzgarda çok başarılı bir uçuş olmuş :thumbup: Hele bir de 450 ILK uçuşunuz olduğu düşünülürse %p

Side-in geçişler, kuyruk etrafında dönüşler.Herhalde 2.uçuşta bir alan turu görürüz ;)

Bu arada hangi arada aldınız 450 ? Hangi model Sport mu Pro mu ?
Teşekkürler Mehmet bey.Bayaa bir rüzgar vardı gerçekten.Uçakla 2 . pilde uçarken inişte rüzgardan bayaa bi zor indim ama çok şükür kazasız belasız indirdim modeli.450 pro modeli Mesut Akın sayesinde bir arkadaşından aldık.Tüm ayarları mesut tarafından yapılmış olarak hazıra kondum.

06.04.2014 F1

06.04.2014 F1

Akan abi iniş baya iyiydi :) :thumbup: uçaktada helidede ilerledin abi :)

06.04.2014 F1

Akan Abi her ne kadar elektrikli exel bana biraz garip gelmiş olsada sonuç gerçekten çok güzel. :halay:

Bende tebrik ederim Abi bu kadar kısa sürede pilotajını gerçekten çok güzel ilerlettin bence de. :bravo:

06.04.2014 F1

Akan beyin maşallah var. Bir taraftan heli, bir taraftan ucak. Hem de bu kadar kısa sure içerisinde. Tebrikler Akan bey, Ucak ile de gayet başarılı bir uçuş olmuş

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Ynt: 06.04.2014 F1

Teşekkürler arkadaşlar :D

06.04.2014 F1

vaybe Akan abi sonunda birtane similey kullandı onuda boşluk bırakmadığı için kurban etmiş :D

06.04.2014 F1

Mesut AKIN' Alıntı:
vaybe Akan abi sonunda birtane similey kullandı onuda boşluk bırakmadığı için kurban etmiş :D
Hemen düzeltelim üstad :D Yanlız en küçük detaylar bile gözden kaçmıyor, helal valla :thumbup:

06.04.2014 F1

Abi Akana abi alandada böyle gülmüyor adam :D neden olduğunu bilmiyorum ama hep ciddi :D forumdada hiç similey kullandığını görmemiştim

06.04.2014 F1

Mesut AKIN' Alıntı:
Abi Akana abi alandada böyle gülmüyor adam :D neden olduğunu bilmiyorum ama hep ciddi :D forumdada hiç similey kullandığını görmemiştim
Üstad Akan Bey ile henüz tanışma fırsatımız olmadı ama şimdi sen forumda da ilk smiley kullanmış deyince fark ettim ;)

Mesut AKIN' Alıntı:
Üstad gözünden bişi kaçmıyo :embarras:

Seviyorum seni Akan abi :) birazda gulsen bize guzel yuzunu gostersen nesemiz yerine gelecek :) artik arada pazarlari gelicem yanina ucmaya 2 3 hafta sonra baslariz :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi