1 Alıcı 2 monitöre nasıl bağlanır?

Merhaba arkadaşlar. Gözlük ve monitörün her ikisini de aynı alıcıya takmak ve aynı anda görüntü almak istiyorum. Fakat araya bir alet takılması gerekiyor mu. Gerekiyorsa bu aletin adı nedir bilmiyorum. Direkt takıp denemeye de biraz çekindim. Video amplifikatörlerin çıkış kısmına 4 monitör takılanları inceledim. Çıkışa 100 mf kapasitör ve 75 ohm Direnç takıp monitöre göndermişler. Bende bu şekilde ayırsam acaba yeterli olur mu?

Örnek şema
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burayı bir inceleyin.

örneğin:

Piyasadaki alıcıların çoğunda çift monitör çıkışı var zaten. Bu tür şeylerle uğraşmanıza gerek yok. Boscam RC-832 alıcıyı inceleyin örneğin.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Piyasadaki alıcıların çoğunda çift monitör çıkışı var zaten. Bu tür şeylerle uğraşmanıza gerek yok. Boscam RC-832 alıcıyı inceleyin örneğin.

Nesimi bey ben uçakçıyım. 5.8 bize uymuyor. Levent beyin verdiği birinci linkteki üçüncü resimde görünen ürünü 9$ a buldum onu alıyorum. Kendime güzel, mütevazi bir Fpv çantası hazırlıyorum. Şimdilik herşey yolunda bakalım ne olacak. Uçuşta bir çok arkadaş kamera, verici, Alıcı vs. ters Bağlama sebebiyle Parça yakıyorlar. Benimde Başıma gelmesin diye uçakta her şeye ters takılmayan soketlerden yaptım. Yerde de Fpv çantası şart.

Sent from my iPhone using Tapatalk