11.05.13 SHYO öğrencilerine tanıtım

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar,

Birkaç hafta önce Sivil Havacılık Yüksek Okulundan Haluk Bey öğrencilere uzaktan kumandalı model hava araçları ile ilgili bir tanıtım yapmamı istemişti. Dün, Cumartesi günü oradaydım. Yaklaşık 1,5 saatlik bir sunum ve sorulardan oluşan sınıf içi bir tanıtım oldu. Daha sonra da öğrenciler ile birlikte sahaya çıktık ve anlattığım modelleri havada görme imkanı buldular. Ben onlarla geçirdiğim zamandan çok keyif aldım, umarım onlarda memnun kalmışlardır umarım. Aşağıda da okul önünde çekilen birkaç fotoğraf var.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

emeğine sağlık .Öğrenciler adına çok verimli bir bilgilendirme olmuştur.

Emeğine sağlık Ömer Abi, öğrenciler gerçekten çok şanslılar. Hem teori hem pratik bir arada çok nadir görülen birşey okullarda. Sen aynı anda ikisini birden vermişsin öğrencilere. :bravo:

Türker Akgün' Alıntı:
Emeğine sağlık Ömer Abi, öğrenciler gerçekten çok şanslılar. Hem teori hem pratik bir arada çok nadir görülen birşey okullarda. Sen aynı anda ikisini birden vermişsin öğrencilere. :bravo:
Keşke zamanında bizim de bir Ömer abimiz olsaydı :embarras: Eminin ki şimdiye kadar 10 defa model işine başlamış olurduk. :) Şimdiki gençlerden bazıları çok şanslı. ;)

Modelcilik adına şu ana kdar yaptığın ve yapacağın şeyler için tekrardan teşekkürler abi :saygilar: