12.01.2013 Seymen kaçak buluşma

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 2,421
A

altan

Guest
Bir anda gelişen ve çok neşeli geçen buluşmada misafirim olan sayın ağabey ve arkadaşlarıma teşekkürler.En güzel ve hoş geçen nöbetlerimden biriydi... :bravo: :bravo: :bravo:

Ynt: 11.01.2013 Seymen kaçak buluşma

Evet çok ani ve doğaçlama da olsa güzeldi. Çaylar için çoooook teşekkür ederiz Altan Bey :saygilar:

Ynt: 11.01.2013 Seymen kaçak buluşma

..Altan bey ve mesai arkadaşlarına da gösterdikleri misafirperverlikten dolayı kucak dolusu teşekkürler ediyorum.Çok hoş bir buluşma oldu

Ynt: Ynt: 11.01.2013 Seymen kaçak buluşma

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet çok ani ve doğaçlama da olsa güzeldi. Çaylar için çoooook teşekkür ederiz Altan Bey :saygilar:
Fakir olan ikramımızı zenginleştirdiğiniz için de bizler size teşkkür ederiz sayın hocam :thumbup:

Ynt: Ynt: Ynt: 11.01.2013 Seymen kaçak buluşma

A.CULPAN' Alıntı:
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Fakir olan ikramımızı zenginleştirdiğiniz için de bizler size teşkkür ederiz sayın hocam :thumbup:
Altan Abi en kritik konu çay biliyorsun, gerisi teferruat. :lollol:

Bende çok teşekkür ederim, en kötü günümüz böyle olsun...

Ynt: 12.01.2013 Seymen kaçak buluşma

Altan ve taifesine ve tezkere bekleyen, bizi çaylayan kardeşime çok teşekkür ediyorum. Aslında bunun da keyfi başka oluyor doğrusu. :) Sahadaki gibi ayardı uçuştu diye uğraşmadan sohbet etmek için daha çok zaman oluyor. Erken ayrılmak zorunda kaldım ama keyifli oldu doğrusu.

Ynt: 12.01.2013 Seymen kaçak buluşma

Yazın sahada, kışın karargahta :D
Herşey için sana ve arkadaşlarına çok teşekkürler Altan Abi, her ne kadar yeni ahşap klarnetini dinleyemesek de ikramlar ve ortam süperdi!!
Sevgiler