Davet 14 Temmuz Hezarfen RC Club Savaş Uçakları Günü

Modelcilikte mantik, siradan mantigi reddetmekle baslamaz mi zaten? ?

Bu mantıkla acaba 3D yazıcıyla yapılmış spitfireı bavula atıp götürsem mi diye düşünmeye başladım :D geri getirme şansım olmaz ama olsun, tabi Türkiyedeki durumlar nasıl bilmiyorum, havaalanından model uçak sokmaya çalışsam başım derde girer mi :)

Kambersiz düğün bensiz warbird etkinliği olmaz :D

14 temmuzda İstanbulda olacağım yani ben de orada olacağım :thumbup:
Vay büyük bir sürpriz oldu :eek::thumbup:
Bu mantıkla acaba 3D yazıcıyla yapılmış spitfireı bavula atıp götürsem mi diye düşünmeye başladım :D geri getirme şansım olmaz ama olsun, tabi Türkiyedeki durumlar nasıl bilmiyorum, havaalanından model uçak sokmaya çalışsam başım derde girer mi :)
Net bir şey söylemek zor :rolleyes: Belki Sardar Salta abilere ulaşılıp son durum sorulabilir. Malum en son onlar yarışma için yurtdışına çıktılar. Gerçi milli takım olarak gittiler ama en son güncel bilgi onlarda olabilir :)

Uçmuyo bu, maket, ben yaptım dersen bişiicik olmaz :D

Tamam, 14 temmuz stratejimi belirledim :) Şu an araba kumandası olarak kullandığım 12FG vericimde kayıtlı modellere bir göz attım, istanbulda depoda olan pek çok modeli silmiştim çoktan, ama super kobra gövdesi giydirilmiş olan titan E-325 modeli aynen duruyor :) model de İstanbul’da evde duruyor. Sonuçta savaş kuşu o da :) 3S 2200 civarı lipo pil bulabilirsek o meretle bir iki sorti uçarım :) onun dışında da zaten fotoğrafçılık ve laklak yapmak en güzel aktivite :thumbup:

Yazık olacak alete... Sapanla sivrisinek vurma yarışması yapıcaz.

“Helicopters due to their maneuverability are very dangerous opponents when matched against fixed winged aircraft. To this day, the basic lesson is that fighters should stay away from helicopters, and only attack from high altitudes or at long ranges (beyond visual range with missiles) and only if the situation presents itself.”

Yorum yok :)

HATIRLATMA
Değerli modelci dostlar, 14 Temmuz Pazar günü hepinizi Hezarfen RC Club tarafından düzenlenen Warbird Gününe davet ediyoruz.
Etkinlik saat 12:00 - 18:00 arasındadır. Uçuş kontrol masasının yapacağı organizasyonla öncelik scale modeller ve savaş uçaklarında olmak üzere gelen tüm uçaklara uçuş imkanı sağlanmaya çalışılacaktır.
Ayrıca düzenlenecek çekiliş ile bir Vantex Sbach 1.1m uçak, bir adet SumeronicsRC servo tester, bir adet SumeronicsRC akıllı kill switch ve bir adet SumeronicsRC elektronik switch şanslı sahipleri ile buluşacaktır.
Alanda sıcak soğuk içecek ve yiyecek temin edebileceğiniz bir kafeteryamız da mevcuttur.
Pistimiz 05 - 23 doğrultusunda konumlu 120 m x 15 m beton pisttir. Çevresinde oldukça geniş bir yeşillik alan da mevcuttur. Her iki istikametten yaklaşması maniasız ve rahattır.
Pit alanında masalarımız ve elektrik hatlarımız mevcuttur.
Batıdaki örneklerinde bile nadir bulunan eşsiz göl manzarası ile harika bir uçuş deneyimi yaşatacak olan alanımızda sizleri misafir etmekten onur duyacağız. Haydi, uçaklarınızı da kapıp gelin...

NOT: Katılım ücretsizdir.

Son düzenleme:
Ayrıca düzenlenecek çekiliş ile bir Vantex Sbach 1.1m uçak, bir adet SumeronicsRC servo tester, bir adet SumeronicsRC akıllı kill switch ve bir adet SumeronicsRC elektronik switch şanslı sahipleri ile buluşacaktır.
Bu hediyeler olayın seyrini değiştirdi :D Ne yapıp edip katılmak lazım :thumbup: Bu arada iyi sponsor bulmuşlar %p

@Sumer Yamaner abi benzer sponsorluk desteklerini "RCKOLIK Buluşmaları"nda da bekliyoruz ;) Kendin gelemiyorsun bari ürünlerin bizlerle olsun :laugh: