15 Aralık Orhanlı Görselleri

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
dünkü hava resmen yazdan kalma idi :D çok güzel ir hava vardı bunu fırsat bilip apar topar toparlandık :D Ediz 12S lik hayvanı ile :D şey pardon Goblin 700 ü ile bize güzel bir Show yaptı :D vidyodanda görebilirsiniz :D kırmaya gelmiş resmen ama kıramadan döndü şok şükür :D Oğzuhan Nitro 700 ile güzel performans aldı ve uçmaya doyamadı :D ben yine pil çilesi ile uğraştım pillerin hepsi tırt :D adam gibi uçamadım :D Yücel abinin Quadı patlak çatlak Carbon pervanelerle nasıl stabil uçtu şaşırdık :D son olarakta Solakalrda kırılan FOX'u alanda epoxi ile 10dk da tamir edip uçurduk şahane uçuyor ancak son uçuşta havada karardığı için modeli zor seçen Yücel abi kamikaze dalışı ile :D burun üstü çaktı ancak model yine aynı yerden kırıldı ve tamiri 10dk ancak sürer :D

Ediz Goblin 700

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yücel abi FOX

Oğuzhan Trex 700N DFC

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Üstad öncelikle eline sağlık :thumbup: Dün hava gerçekten süpriz yaptı :D Biz ne yazık ki sizler gibi mobilize olamayınca günü microlar ile değerlendirmek zorunda kaldık :laugh:

Videolardan sadece Ediz uçuşunu izleyebildim şu an için. Gerçekten nasıl uçmuş öyle :eek: Hakan abiyi rakip aldı galiba kendine :D Yere yakın oldukça güzel ve riskli hareketler yapmış :bravo: Senin de dediğin gibi kırmayı göze almış, sonuç rahat bir uçuş sonrası, görsel bir show olmuş %p

Diğer videoları izlemeyi ise eve gidip, şöyle çayımı alıp rahat rahat izlemek için akşama bıraktım ;)

Vay be çok güzel bir gün olmuş. :bravo:

Uçuşlar şahane, eline sağlık üstad. :thumbup:

Senin KDS hiç mi uçmadı. :(

Güzel UçuşLar Kıskandım :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Üstad öncelikle eline sağlık :thumbup: Dün hava gerçekten süpriz yaptı :D Biz ne yazık ki sizler gibi mobilize olamayınca günü microlar ile değerlendirmek zorunda kaldık :laugh:

Videolardan sadece Ediz uçuşunu izleyebildim şu an için. Gerçekten nasıl uçmuş öyle :eek: Hakan abiyi rakip aldı galiba kendine :D Yere yakın oldukça güzel ve riskli hareketler yapmış :bravo: Senin de dediğin gibi kırmayı göze almış, sonuç rahat bir uçuş sonrası, görsel bir show olmuş %p

Diğer videoları izlemeyi ise eve gidip, şöyle çayımı alıp rahat rahat izlemek için akşama bıraktım ;)

hava şahaneydi gerçekten Mehmet abi ama bu hafta sonuda iyi gözüküyor yaşadınız :D Ediz baya ilerlettmiş uçuşları biz uçaklarla cebelleşirken :D :lol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Vay be çok güzel bir gün olmuş. :bravo:

Uçuşlar şahane, eline sağlık üstad. :thumbup:

Senin KDS hiç mi uçmadı. :(

Türker KDS uçtuda 1 pil var sağlam, onuda Ahmetten aldım geçen hafta oda fazla dayanmaz 4000mah 25C çünkü, diğer pillerin hepsi yaklaşık 4 5 tane var hepsinde baygın balık gibi uçuyor :D bir ara elim bollaşırsa pil almak farz oldu :D bu arada uçuş vidyom var ekledim yukarda burayada ekledim şimdi :)

Keramettin Danışman' Alıntı:
Güzel UçuşLar Kıskandım :)

Keramettin bey teşekkürler :)

Mesut AKIN KDS innova 550

Mesut AKIN FOX Multiplex

Mesut AKIN' Alıntı:
Türker KDS uçtuda 1 pil var sağlam, onuda Ahmetten aldım geçen hafta oda fazla dayanmaz 4000mah 25C çünkü, diğer pillerin hepsi yaklaşık 4 5 tane var hepsinde baygın balık gibi uçuyor :D bir ara elim bollaşırsa pil almak farz oldu :D bu arada uçuş vidyom var ekledim yukarda burayada ekledim şimdi :)
Bir uçuş bile olsa hiç yoktan iyidir üstad, o havada orada olupta hiç uçamamayı düşününce. :laugh:

Ben olsam uçağı satar helime pil alırdım. :lollol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Bir uçuş bile olsa hiç yoktan iyidir üstad, o havada orada olupta hiç uçamamayı düşününce. :laugh:

Türker hangi uçağımı satayım :D :D warbirdleri satmam ya :D ya elektrikli heliyi satıp Trex 600 e yedek alıcam :D yada Trex 600 ü satıp KDS ye yedek + pill alıcam :D karar veremiyorum :lol: :lol: :lol:

Mesut AKIN' Alıntı:
hava şahaneydi gerçekten Mehmet abi ama bu hafta sonuda iyi gözüküyor yaşadınız :D Ediz baya ilerlettmiş uçuşları biz uçaklarla cebelleşirken :D :lol: :lol:
Inşallah. Bakalım benim UPGRADE TREX 500 yetişecek mi :D

Evet Ediz almış başını gidiyor maşallah, nazar değmesin ;)

Türker Akgün' Alıntı:

Türker'im tam da Profiline yeni eklediğin açıklama uygun bir öneri olmuş :lollol: "Karanlık taraftaki helici"

Mesut AKIN' Alıntı:
Türker hangi uçağımı satayım :D :D warbirdleri satmam ya :D ya elektrikli heliyi satıp Trex 600 e yedek alıcam :D yada Trex 600 ü satıp KDS ye yedek + pill alıcam :D karar veremiyorum :lol: :lol: :lol:
Üstad gerçekten zor bir tercih :-\ Hepsi birbirinden güzel :embarras:

Çok güzel bir gün olmuş. Ben orada olabilseydim de sadece izlesem de yeterdi bana. Sanırım ben böyle bir buluşmaya hiç katılamıcam. Zaten bir helim bile yok. :)

Yücel bey de kendisine Aurora 9x almış sanırım. İnşallah kırımsın uçuşlar yapar kumanda ile (gerçi kırmış ama .. :) )

Ben de Yücel Bey'den Dx7s'i almadan Aurora 9 'a çok baktım. Ama o arkasındaki anten kablosu yüzünden ve sticklerinin bana Turnigy 9XR yi hatırlatması nedeniyle almaktan vazgeçtim. Ama Aurora 9x gerçekten güzel görünüyor.

Cahit Kaş' Alıntı:
...Sanırım ben böyle bir buluşmaya hiç katılamıcam.
Baktınız siz gelemiyorsunuz belkide birgün biz geliriz oraya Cahit Bey. :) Mardin buluşması yaparız. ;)

Bütün Türkiye'yi il il gezip modelci arkadaşlarımla buluşmalar yapma hayalim var benim. Mikromu da alır gelirim valla. :lollol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Baktınız siz gelemiyorsunuz belkide birgün biz geliriz oraya Cahit Bey. :) Mardin buluşması yaparız. ;)

Bütün Türkiye'yi il il gezip modelci arkadaşlarımla buluşmalar yapma hayalim var benim. Mikromu da alır gelirim valla. :lollol: :lol:

İnşallah hayaliniz gerçekleşir. Biz de biraz model görürüz havada..

Cahit Kaş' Alıntı:
İnşallah hayaliniz gerçekleşir. Biz de biraz model görürüz havada..
Teşekkürler, inşallah diyelim. :) Ama ben genelde yerdeyim, kesin bir video falan çeker olurum. :lollol:

gerçekten de güzel buluşma olmuş,izmirde de hava güzeldi ama buluşma v.s. olmadı herzamanki gibi, bu hafta da hava şahane olucak ama her zamanki gibi bizden bir cacık olmuyacak :)

kadir kocaman' Alıntı:
gerçekten de güzel buluşma olmuş,izmirde de hava güzeldi ama buluşma v.s. olmadı herzamanki gibi, bu hafta da hava şahane olucak ama her zamanki gibi bizden bir cacık olmuyacak :)
Gecen sene Berkay da icinde oldugu bir grup vardi, manisa yolunun orada cilekli miydi neydi orada herhafta buluşuyorlardı. Su an Deniz bazen bu gruba dahil oluyor bildigim kadari ile. %90 helici agirlikli. Istersen o grupla bir temasa gecin Kadir bey :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gecen sene Berkay da icinde oldugu bir grup vardi, manisa yolunun orada cilekli miydi neydi orada herhafta buluşuyorlardı. Su an Deniz bazen bu gruba dahil oluyor bildigim kadari ile. %90 helici agirlikli. Istersen o grupla bir temasa gecin Kadir bey :)

O grubun içinde bende vardım :) daha doğrusu evet toplanıyoruk neredeyse her hafta ama yaz geldiğinden bu yana tek bir buluşma yapmadık,,,