17 şubat pazar BULUŞMASI

• Konbuyu başlatan Ragýp SARI
  • Başlangıç tarihi
  • 3,954

17 ŞUBAT PAZAR UÇUŞ ANKETİ

• O GUN BAŞKA PLANLARIM VAR GELEMEM.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
R

Ragýp SARI

Guest
Baktımki kimseden ses çıkmıyor bu seferde anketi ben düzenleyeyim dedim. :D
17 şubat pazar günü arslanbeyde buluşmaya ne dersiniz %p
Anketi ben düzenliyorum ama mesaiyede gidebilirim haberiniz olsun :(

Ynt: 17 şubat pazar BULUŞMASI

Buluşma Arslanbey'de olacak malum Solaklar'da otlar baya büyüdü.
Mehmet abi en sonki buluşmamızda kapıda hiç problem olmamıştı hatta kimlik bile sorulmadı, acaba bu hafta nasıl olur?

Katılacak olanların isimlerini SHYO'daki hocalara verebiliriz. Bu arada THK üyelik işlemleri ne durumda?

Ynt: Ynt: 17 şubat pazar BULUŞMASI

Ragıp SARI' Alıntı:
Buluşma Arslanbey'de olacak malum Solaklar'da otlar baya büyüdü.
Mehmet abi en sonki buluşmamızda kapıda hiç problem olmamıştı hatta kimlik bile sorulmadı, acaba bu hafta nasıl olur?
Ragıp Bey,

Geçen hafta hocalarımızın yanına ugradıgımda kayıt aşamasının devam ettiğini zaten belirtmiştim. Bu haftada bir önceki liste geçerli. Fakat buluşma heyecanı ile bazı arkadaşlar form doldurmayı unutmuş.

Bu hafta bu eksikleri de tamamlayıp, GECICI LISTEYI devre dısı bırakırız inşallah %p

Omer Erkan' Alıntı:
Katılacak olanların isimlerini SHYO'daki hocalara verebiliriz. Bu arada THK üyelik işlemleri ne durumda?
Doldurulan listeler bende abi. Buluşmaya getiririm. Eksik olanları da sahada tamamlarız :)

yarın hk sipariş ettiğim piller muhtemelen elime ulaşır... piller gelirse ben pazar günü gelirim...

Hüseyin OLGUN' Alıntı:
yarın hk sipariş ettiğim piller muhtemelen elime ulaşır... piller gelirse ben pazar günü gelirim...
Biz sadece uçmak için buluşmuyoruz ki, maksak MUHABBET :thumbup: Piller gelmese de yine de gel. Yavuz beyin çayları tek kelime ile harika ;)

O kadar yağmurlu gün arasında bi Pazar çok bulutlu görünüyor :laugh: Bir tek rüzgar 10km görünüyor ama akşama doğru ısı değişiminde etkisini gösteriri muhtemelen. Gerçi Arslanbey'e hiç gitmedim, bilemiyorum ama Solaklar böyle günlerde bize hep kıyak geçmiştir :D
Neyse de geleceğim.. FPV ekipman denemeleri, YAK-55 Maiden Flight, "yıkılmadım ayaktayım" sloganıyla "beni baştan yarat" finalisti Wing Dragon, hepsi gözümün içine bakıyorlar, dolabın üstünde 4 gözle beni bekliyorlar :D

Ynt: Ynt: Ynt: 17 şubat pazar BULUŞMASI

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hüseyin OLGUN' Alıntı:
Biz sadece uçmak için buluşmuyoruz ki, maksak MUHABBET :thumbup: Piller gelmese de yine de gel. Yavuz beyin çayları tek kelime ile harika ;)

Tamam mehmet abi... pazar günü bi aksilik çıkmazsa arslanbey deyim. %p

Mehmet bey selamlar
Gelebilirsem giriş için problem olurmu?

Mordo Ortasi' Alıntı:
Mehmet bey selamlar
Gelebilirsem giriş için problem olurmu?
Özelden cep Telefonumu gönderdim. Pazar sabahı çıkmadan önce ayırıp teyidlesirsek iyi olur. Malum kıs ve hava durumu çok değişken :)

mehmet abi
anladığım kadarıyla yarın sizde geliyorsunuz.
ben şimdi gördüm anketi bende gelirim daha benimde hk den sipariş ettiğim pil gelmedi ama maksat muhabbet :D benim programları getirirseniz orarda sizden alırım

ragıp
senin hk siparişlerin geldi mi?