2. Yavru kuşum :)))

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
hali hazırda uçtuğum 600 e yedek olsun , yandaş olsun, arkadaş olsun, evde yalnız canı sıkılmasın, ben işteyken sohpet edecek arkadaşı olsun diye ikinci 600 ümüde 2. el alıp tüm sorunlarını giderip komple söküp temizleyip topladım :D

elimde Cyclic servoları hariç uçması için gereken herşey var da zor tutuyorum kendimi :D evde otursun paşa paşa :D :lol: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: 2. Yavru kuşum :laugh:)

Hayırlı olsun

2. Yavru kuşum :laugh:)

bunlar yavru kuşsa
bizim v922 v911 ler sanırım pire oluyor
sinek bile değil :coolxf:

Böyle kardeş kardeş dururlar inşallah her zaman. :) Maşallah, nazar değmesin çok güzeller. %p
Güle güle kullan Mesut, nice kırımsız uçuşlar.

hayırlı olsun
umarım bende birgün toplamaya yetecek bilgi ve donanıma sahip olurum

akan tekin' Alıntı:

teşekkürler Akan bey :)

Eralp' Alıntı:
bunlar yavru kuşsa
bizim v922 v911 ler sanırım pire oluyor
sinek bile değil :coolxf:

Eralp bey güzel benzetme :D ama onlarda nihayetinde model ;) :) birde bimden aldıkları helikopterle benimki bundan daha güzel diyenler çıkıyor bazen :D bi teyze geçen biz bimden aldık bundan daha güzel demişti mesela onlar bomba işte :lol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Böyle kardeş kardeş dururlar inşallah her zaman. :) Maşallah, nazar değmesin çok güzeller. %p
Güle güle kullan Mesut, nice kırımsız uçuşlar.

Teşekkürler Türker :) inşallah hiç ayrılmazlar :) gerçi fotoları kendi forumuma ekleyince 2 tane özel mesaj aldım satarmısın diye :D ;D ;D

barış altun' Alıntı:
hayırlı olsun
umarım bende birgün toplamaya yetecek bilgi ve donanıma sahip olurum

teşekkürler Barış bey, dediğinizgibi bu işler birgün oluyor zaten yavaş yavaş :) mutlaka sizde bu tecrübeye sahip olacaksınız acele etmemek en önemlisi :)

Vay be üstad, bunlar kuş değil DERYA KUZUSU :thumbup: Allah nazarlardan ve ALICI'lardan saklasın. Kırımsız günlerde zevkle uçmak nasip etsin.

Bu arada senin Canopy seçimlerine bayılıyorum üstad, hem görsel hem de havada görünürlük olarak her zaman 4x4 seçimler yapıyorsun %p

Maşallah Mesut Usta , Allah nazarlardan saklasın , kırımsız uçuşlar kardeşim... ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay be üstad, bunlar kuş değil DERYA KUZUSU :thumbup: Allah nazarlardan ve ALICI'lardan saklasın. Kırımsız günlerde zevkle uçmak nasip etsin.

Bu arada senin Canopy seçimlerine bayılıyorum üstad, hem görsel hem de havada görünürlük olarak her zaman 4x4 seçimler yapıyorsun %p

teşekkür ederim Mehmet abi :D derya kuzusu lafı sudan çıkanlar için denilmiyormuydu :laugh: :laugh:

yeni bi canopy daha sıpariş verdim 8 inde kargoladılar bakalım hafta sonuna yetişecekmi :D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Maşallah Mesut Usta , Allah nazarlardan saklasın , kırımsız uçuşlar kardeşim... ;)

teşekkür ederim Hakan abi inşallah kırmısız olur her uçuş :) yedek stoklamaktan bıktım valla :D

Mesut AKIN' Alıntı:
teşekkür ederim Hakan abi inşallah kırmısız olur her uçuş :) yedek stoklamaktan bıktım valla :D
Zaten şu yedek olayı adamı öldürüyor ya :lol: Bu arada yeni canopy çok şık. Inşallah yetişirde haftasonuna bizler de görebiliriz ;)

şimdi mesut abinin yedek diye aldıgı kit ayaklarnır arkadaş.3tane tz vardı yedek olsun diye:D 3üde ayaklanı verdi yuvadan uctu gitti:D(satıldı manasında) maşallah mesut abi kırmadıgı için yedeğede ihtiyaz kalmıyor doğal olarak:D :D Allah kırımsız uçuşlar versin nazar değmesin.Paline ters hava akımı değmesin:D :D :lol: :lol:

2 ci el düşünürsem çalacağım kapılardan biri Mesut bey in kapısı :laugh:

Mesut hayırlı olsun kırımsız kazasız uçuşlar dilerim.

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
şimdi mesut abinin yedek diye aldıgı kit ayaklarnır arkadaş.3tane tz vardı yedek olsun diye:D 3üde ayaklanı verdi yuvadan uctu gitti:D(satıldı manasında) maşallah mesut abi kırmadıgı için yedeğede ihtiyaz kalmıyor doğal olarak:D :D Allah kırımsız uçuşlar versin nazar değmesin.Paline ters hava akımı değmesin:D :D :lol: :lol:

Erinç sağol kardeşim, son TZ v2 yi bu hafta uçurup teslim ettim, üzülmedim desem yalan olur , bidaha TZ alabilirim ilerde ama bu sefer 90 lık olur :)

barış altun' Alıntı:
2 ci el düşünürsem çalacağım kapılardan biri Mesut bey in kapısı :laugh:

Teşekkür ederim Barış ben ince bi iltifat :)

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Mesut hayırlı olsun kırımsız kazasız uçuşlar dilerim.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yavuz abim teşekkür ederim , amin :)