23 Kasım Orhanlı Buluşması

Mesut Texan hayırlı olsun. Burası benim bildiğim Orhanlı'ya benzemiyor. Tam olarak neresi?
Cowling onarımı için akıl verebilirim istersen. :) Ama bence sen doğrudan Mert'e sor.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Mesut Texan hayırlı olsun. Burası benim bildiğim Orhanlı'ya benzemiyor. Tam olarak neresi?
Cowling onarımı için akıl verebilirim istersen. :) Ama bence sen doğrudan Mert'e sor.

Sümer abi burası okulun arka tarafı :) mekanı düzlemişler belediyenin spor kulübü için biz alana gittiğimizde antreman yapıyorlardı, bizde yan tarafta uçtuk 2 saat kadar sonra onlar gidince alana geçtik, bu arada biz burda iken arkadaşlar yan tarafı iş makinası gelmiş hemen aralarında para toplayıp düzletmişler :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İlk karede uçak net ama arka fon fulü olsaydım tek kelime ile harika olurmuş %p

Mehmet abi vidyodan alma kareler bunlar fotoğraf makinesi değilki :) biri modeli uçursa ben kendi DSLR makinamla çeksem pan yakalardım ;)

Zemin dümdüz ama biraz tozlu :) gelirken haber ver abi bizde gelelim gizlice bakıp geçme :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Zemin dümdüz ama biraz tozlu :) gelirken haber ver abi bizde gelelim gizlice bakıp geçme :)

Tamamdır merak etme, haber veririm. Bakalım yağışla nasıl olacak. Islanınca tozu azalacaktır ama umarım bataklık olmaz.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Tamamdır merak etme, haber veririm. Bakalım yağışla nasıl olacak. Islanınca tozu azalacaktır ama umarım bataklık olmaz.

yok Sümer abi geçen hafta gittiğimizde yağmur vardı sabah ama hiç çamur olmadı, çamur olan bir yer değil sıkı ve sert toprağa sahip

Sümer Yamaner' Alıntı:
O halde mükemmel bir pist demektir... Tam warbird ustalarına göre. :D

Sümer abi ama pist çok uzunluğu yetmeyebilir haberin olsun :D yani senin Solaklara getirdiğin P51 iner ama Sea Fury inmeyebilir :) aslında pist yeterli uzunluktada , üzerinde çim olmadığı için modellerin yavaşlaması epey uzun sürüyor :D

"Ustalara" göre dedim zaten. :lollol:
Usta adam flap koyar, slip yapar yavaşlatır uçağı son yaklaşmada. :)

MESUT GÜZEL BİR GEÇİRMİŞSİNİZ . KIRIMSIZ UÇUŞLAR.

Mesut, bol modelli, güzel uçuşlar olan bir gün olmuş, keyifler de gani!... %p Yeni yeriniz bayağı bir çekici görünüyor, "biz de bir uğrasakmı acep" falan diye aklımdan da geçti hani... :p

TANER ÇINAROĞLU' Alıntı:
MESUT GÜZEL BİR GEÇİRMİŞSİNİZ . KIRIMSIZ UÇUŞLAR.

Taner abi çok teşekkürler :) evet çok güzel bir gündü :) bahara kadar böyle güzel bir gün daha yakalayamayız sanırım :D öğlen saatlerinde T-Shirt ile dolaşıyorduk valla :D

Omer Erkan' Alıntı:
Mesut, bol modelli, güzel uçuşlar olan bir gün olmuş, keyifler de gani!... %p Yeni yeriniz bayağı bir çekici görünüyor, "biz de bir uğrasakmı acep" falan diye aklımdan da geçti hani... :p

Ömer abi teşekkürler, nezaman gelmek isterseniz başımızın üstünde yeriniz var abi :) herzaman bekleriz :)