24.02.2013 Pazar Arslanbey Buluşması ( Şamilin Maiden Uçuşu)

• Konbuyu başlatan l3ycerkez
  • Başlangıç tarihi
  • 4,070

Pazar günü Kimler Gelir?

• Sabah Erkenden Ordayım

Oy: 1 11.1%
  • Çay Varsa Bende Gelirim.

Oy: 7 77.8%
  • Çok İsterdim Ama Lastiğim Patlak

Oy: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9
Ynt: Ynt: 24.02.2013 Pazar Arslanbey Buluşması ( Şamilin Maiden Uçuşu)

Omer Erkan' Alıntı:
YÜCEL' Alıntı:
Omer Erkan' Alıntı:
Arkadaşlar, oylamada Yücel diye biri de var, kim acaba? içeri alsakmı?

Bu arada, THK üyelik formu verrenlerin formlarını şubeye bıraktım. Yalnız Türker ve Ragıp dışındakilerin 2 adet RESIM ve NÜFUS Kağıdı fotokopisi getirmeleri de gerekiyor, duyurulur.

Adım Yücel. Uzun süredir iş amacıyla Burkina Faso' daydım. Buralarda modelciliği zor şartlar altında yapıyorum. 2 uçağımı ve bir helimi aslanlar parçaladı. Ayrıca Zulu kabilesi her yer de beni arıyor. Kaçtım ve ülkeme geri döndüm ve oy kullandım. :saygilar:

Yücel, bırak bu "Faso" fiso işleri de yuvana dön! Zuluyu bilemem ama Masailer sana fazla mesai yaptırdılar da fırsatmı bulamadın iki satır yazmaya? :lollol:

Ömer abi gülmekten kendime gelemedim yorumlar on numara olmuş :lol: arayı kapatmaya çalışırım artık elimden geldiğince. Şaka bir yana bende aranızda olmayı özledim. I MISS YOU ALL SO MUCH. Yurtdışından bizi takip eden üyelerimiz için global bir mesaj.

Ynt: 24.02.2013 Pazar Arslanbey Buluşması ( Şamilin Maiden Uçuşu)

YÜCEL' Alıntı:
Ömer abi gülmekten kendime gelemedim yorumlar on numara olmuş :lol: arayı kapatmaya çalışırım artık elimden geldiğince. Şaka bir yana bende aranızda olmayı özledim. I MISS YOU ALL SO MUCH. Yurtdışından bizi takip eden üyelerimiz için global bir mesaj.

We miss you too, come, come again, whoever you are, whatever you do...Pardon, bir an Mevlanaya gitti aklım! :lollol: