26 mayıs ankara buluşması

baral76

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
benim arıza trex 450 bakımından vakit bulupda çekebildiğim fotolar

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Teşekkürler Barış Bey paylaşım için. :bravo:
Sahada epey bir imalat olmuş anlaşılan. :laugh:

Evet arkadaşlar sonunda beklediğimiz an geldi. Aylardır Barış Beyden beklediğimiz ilk buluşma resimlerin sonunda geldi :bravo:

Kendisine teşekkür ediyoruz :thumbup: Bu şaka değil ama gerçekten emeklerine sağlık. Sayende her ne kadar şu an Burdur'da olsamda, 1-2 dak Heliportta gitmiş kadar oldum ;)

Bu arada resimleri tek mesaj haline getirdim. Resimlerin boyutlarını küçültmeye gerek kalmadan foruma değilde "Imageshack" server resim yüklemek mümkün. Bu resimleri mesela o hala getirdim.

Aşağıdaki videolu anlatımda bu özelliğin kullanımı açıklamaya çalışmıştık :)

Tekrar teşekkürler Barış Bey, devamını mutlaka bekliyoruz ama :D

Türker Akgün' Alıntı:
Teşekkürler Barış Bey paylaşım için. :bravo:
Sahada epey bir imalat olmuş anlaşılan. :laugh:

evet hafta içi 700 lük heli si olan arkadaş düşüş yaşamış toparlamış ama tam olmadığı için cengiz elden geçirdi onu.
başka bi 700 lük de orda bakım yapılırken gaz hortumuydu sanırım o koptu onunla uğraştılar.
ama düşüş yaşayan 700 lük tam anlamıyla yeniden toparlandı.
benim trex için bütün trimleri 0 ladık ve leveler le servoları ayarlayıp pal açılarını elden geçirdik.
son olarak kuyruk tekrar ayarlanacak.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet arkadaşlar sonunda beklediğimiz an geldi. Aylardır Barış Beyden beklediğimiz ilk buluşma resimlerin sonunda geldi :bravo:

Kendisine teşekkür ediyoruz :thumbup: Bu şaka değil ama gerçekten emeklerine sağlık. Sayende her ne kadar şu an Burdur'da olsamda, 1-2 dak Heliportta gitmiş kadar oldum ;)

Bu arada resimleri tek mesaj haline getirdim. Resimlerin boyutlarını küçültmeye gerek kalmadan foruma değilde "Imageshack" server resim yüklemek mümkün. Bu resimleri mesela o hala getirdim.

Aşağıdaki videolu anlatımda bu özelliğin kullanımı açıklamaya çalışmıştık :)

Tekrar teşekkürler Barış Bey, devamını mutlaka bekliyoruz ama :D

Mehmet bey istediğim gibi bi çekiğm olmadı aslında trex canımı çok sıktı bi türlü düzen tutmuyor.haftaya uçuş videoları çekeceğim inşallah.
benim heli de kendine gelirse kendi uçuşumuda foruma koymayı istiyorum...

Çok güzel Barış bey , tamirat , bakım , onarım , bunlar bu hobinin yüzde 90'ı dır , geriye kalan yüzde 10 luk kısım uçuş yapmak ve zevkini çıkarmaktır.Bazen sahaya uçuş için değil , bakım içtiması için de gidilir.Uçuşlara katılmak hobinin devamı açısından olumlu bir etkisi vardır.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Çok güzel Barış bey , tamirat , bakım , onarım , bunlar bu hobinin yüzde 90'ı dır , geriye kalan yüzde 10 luk kısım uçuş yapmak ve zevkini çıkarmaktır.Bazen sahaya uçuş için değil , bakım içtiması için de gidilir.Uçuşlara katılmak hobinin devamı açısından olumlu bir etkisi vardır.

aynen öyle oldu Hakan bey 4 pille gittim oraya , hepsi bakımda harcandı diyebilirim :)