29/03/2014 F1 Görselleri

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Sabah saatlerinde yağışlı , Soğuk ve rüzgarlı ama güzel bir gün geçirdik yine :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[vimeo]http://vimeo.com/90507480[/MEDIA]

[vimeo]http://vimeo.com/90507520[/MEDIA]

[vimeo]http://vimeo.com/90507505[/MEDIA]

29/03/2014 F1 Görselleri

Modelcilik tutkusu bu olsa gerek :halay: Yağmur çamur dinlemeden uçmak %p Bunca yıllık modelcilik geçmişine rağmen, hala bu heyecanı sahip olduğun için seni kutluyorum üstad :thumbup:

Görseller için eline sağlık. ;)

29/03/2014 F1 Görselleri

Mehmet abi valla hala alana yaklaştığımda içimi heyecan kaplar ilk günkü gibi :) neden bilmiyorum ama bıkmıyorum :D

sonunda biri uçuşumu çekmiş ya :D accayip şiddetli rüzgar vardı , rüzgar darbeli şekilde esiyordu inişte 3 defa pas geçmek zorunda kaldım mağlesef :)

[vimeo]http://vimeo.com/90512786[/MEDIA]

29/03/2014 F1 Görselleri

Rüzgarda olmayaymış daha güzel olacakmış ama keyfili bir buluşma olmuş yine de anlaşılan. :halay:

Eline sağlık üstad bizde uçmuş kadar olduk sayende. :thumbup:

29/03/2014 F1 Görselleri

Extra 330S ile fena hareketler yaptım Rüzgarda Türker :D

29/03/2014 F1 Görselleri

Mesut AKIN' Alıntı:
Extra 330S ile fena hareketler yaptım Rüzgarda Türker :D
Evde izlerim demiştim ama meraklandırdın beni. :laugh:

Hakikaten fena olmuş hareketler üstad, epey bir G yemiş model. ;D
Tekrar tebrikler üstad, herşeyden önce model sağlamlığını kanıtlamış oldu. %p Başka bir model olsa, bir de başkası toplamış olsa muhtemelen o atımlarla havada patlardı o model. ;D

Zaten bu hareketleri yapabilecek kadar pilotaj da pek az kişide var. :bravo: Sana da modeline de nazar değmesin üstad. :)

29/03/2014 F1 Görselleri

Artık uzun bir müddet gelemeyecek olmam nedeniyle burada paylaştıklarınızla idare edeceğim.Paylaşıma katkısı olanlara teşekkürler.

29/03/2014 F1 Görselleri

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi valla hala alana yaklaştığımda içimi heyecan kaplar ilk günkü gibi :) neden bilmiyorum ama bıkmıyorum :D

sonunda biri uçuşumu çekmiş ya :D accayip şiddetli rüzgar vardı , rüzgar darbeli şekilde esiyordu inişte 3 defa pas geçmek zorunda kaldım mağlesef :)
Cumartesi günü Kocaeli' de aşırı rüzgarlıydı. Hatta sen "Uçuşlar" başladı diye yazınca, ben de allah allah istanbul'da ruzgar yok galiba diye düşünmüştüm ama varmış :D Hem de en az burası kadar :)

Iniş kısmı çok hoş olmuş gerçekten, rüzgarın etkisi çok net belli oluyor :laugh: Bu arada bu rüzgarda modelin sınırlarını iyi zorlamışsın üstad %p

29/03/2014 F1 Görselleri

Türker Akgün' Alıntı:
Evde izlerim demiştim ama meraklandırdın beni. :laugh:

Hakikaten fena olmuş hareketler üstad, epey bir G yemiş model. ;D
Tekrar tebrikler üstad, herşeyden önce model sağlamlığını kanıtlamış oldu. %p Başka bir model olsa, bir de başkası toplamış olsa muhtemelen o atımlarla havada patlardı o model. ;D

Zaten bu hareketleri yapabilecek kadar pilotaj da pek az kişide var. :bravo: Sana da modeline de nazar değmesin üstad. :)

Pilotajın ustalık isteyip istemediği tartışılırda :D model cidden sağlammış :D baya G yedi o rüzgarda hemde :D ve zaten motor bu modele fazla genelde yarım gaz uçuyorum :)

29/03/2014 F1 Görselleri

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Artık uzun bir müddet gelemeyecek olmam nedeniyle burada paylaştıklarınızla idare edeceğim.Paylaşıma katkısı olanlara teşekkürler.
Hayırdı abi, sağlıkla ilgili bir durum değildir umarım :embarras:

29/03/2014 F1 Görselleri

Celalettin Yazkan' Alıntı:

Celalettin abi mesaği vardiya saatleri nedeni ilemi ? bi yaramazlık yok değilmi ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Cumartesi günü Kocaeli' de aşırı rüzgarlıydı. Hatta sen "Uçuşlar" başladı diye yazınca, ben de allah allah istanbul'da ruzgar yok galiba diye düşünmüştüm ama varmış :D Hem de en az burası kadar :)

Iniş kısmı çok hoş olmuş gerçekten, rüzgarın etkisi çok net belli oluyor :laugh: Bu arada bu rüzgarda modelin sınırlarını iyi zorlamışsın üstad %p

Mehmet abi rüzgar gerçekten çok kötüydü ya :) yağmur durduğunda yoktu ama saat 13:00 sularında epey şiddetlendi gerçekten :) model sağlam çıktı orası kesin :D o gün 3 defa stop etti model 2 sinde piste rahatça indim ancak 3. sünde ilerde bi çalılığa doğru gitti , stall hızına yaklaşmıştı neyseki çalıların üzerine yaprak gibi kondu ve fotoğraflarda gözüktüğü gibi modelde çizik yok :D