29 aralık f1

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
arkadaşlar bugün f1 deydim yalnız başıma bir kaç saat microlarımla uctum.bazen kuvvetli rüzgar vardı.v922 yi turnigy 9xr ile kullanmak istedim ama değişik tepkiler yüzünden yere çakıldı.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

düşüş sonrası canopy dağıldı.Mainframe kırıldı kuyruk tarafından ve kuyruk telinden sallanmaya başladı Ayrıca iniş takımı kırıldı.

canopy bu hale geldi.

Bende canopy ve main framenin kırılan yerini bantla güzelce sarıp 10 pil uçmuşumdur.

29 aralık f1

videolar yükleme aşamasında

mcpx bl maiden flight walkera genius gp v2

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

V222 quad

29 aralık f1

Akan abi çok güzel paylaşım. :thumbup:
V922'nin kablo bandından canopy'si çok enteresan ve yaratıcı bir uygulama olmuş. %p O kazadan sonra uçuşlara bu şekilde devam edebilmiş olman ise hepsinden güzel. :bravo:

Brushless mikronun maiden flight'ı da hayırlı olsun. :) Umarım memnun kalmışsınızdır performansından ?

Ynt: 29 aralık f1

Oraya kadar gitmişken daha ilk uçusta 9xr yüzünden Kırım olunca çözüm olarak bunu buldum.

29 aralık f1

Resimler ve videolar için teşekkürler Akan Bey, elinize sağlık :bravo:
Şu V922 tam bir mucize alet. Her nasılsa her daim uçmayı beceriyor :D Bu arada mCPX BL nasıl buldunuz ? V922 sonrası çok farklı geliyor insana değil mi ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Resimler ve videolar için teşekkürler Akan Bey, elinize sağlık :bravo:
Şu V922 tam bir mucize alet. Her nasılsa her daim uçmayı beceriyor :D Bu arada mCPX BL nasıl buldunuz ? V922 sonrası çok farklı geliyor insana değil mi ??
V922 gerçekten mucize bir alet her durumda uçuyor. Mcpx 4 kanaldan 6 kanala geçiş gibi oldu sanki ilk bir bocalama oldu hover da bile zorlanmadım desem yalan olur. Ama kendimce güzel uçuşlar yaptım zannediyorum.

akan tekin' Alıntı:
V922 gerçekten mucize bir alet her durumda uçuyor. Mcpx 4 kanaldan 6 kanala geçiş gibi oldu sanki ilk bir bocalama oldu hover da bile zorlanmadım desem yalan olur. Ama kendimce güzel uçuşlar yaptım zannediyorum.
Akan Bey o bocalama gayet normal. Zira bu ufaklık gerçekten çok farklı. Ama videoda gayet iyisiniz maşallah. Zaman içerisinde daha çok alışacaksınız ondan sonra V922 çok tuhaf gelecek :D

akan tekin' Alıntı:
...Mcpx 4 kanaldan 6 kanala geçiş gibi oldu sanki ilk bir bocalama oldu hover da bile zorlanmadım desem yalan olur. Ama kendimce güzel uçuşlar yaptım zannediyorum.
Akan abi zaten hiç fark hissetmedim deseydin gerçekten çok tuhaf olacaktı. :laugh: Çok normal hissettiğin şey ama zamanla favori modelin olacağını düşünüyorum. %p
Uçuşlar gayet güzel, maşallah diyelim nazar değmesin. :bravo:

Teşekkürler sağolun. Birde fazla pil olsaydı daha iyi olacaktı. Tam biraz alışmışken pil bitti.

akan tekin' Alıntı:
Teşekkürler sağolun. Birde fazla pil olsaydı daha iyi olacaktı. Tam biraz alışmışken pil bitti.
Evet ne yazık ki haklısınız Akan Bey. İçinden 1 adet pil çıkması ve bu pil ile sadece 03:30 dak uçması gerçekten kötü oluyor :-\ Umarım tavsiye ettiğimiz Nanotech pillerden bolca sipariş etmişsinizdir. İşin güzel tarafı bu yeni piller ile 04:30 dak uçabiliyorsunuz %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet ne yazık ki haklısınız Akan Bey. İçinden 1 adet pil çıkması ve bu pil ile sadece 03:30 dak uçması gerçekten kötü oluyor :-\ Umarım tavsiye ettiğimiz Nanotech pillerden bolca sipariş etmişsinizdir. İşin güzel tarafı bu yeni piller ile 04:30 dak uçabiliyorsunuz %p
6 adet sipariş geçtim 10 güne gelir heralde.