3 lü kol

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 2,555
A

altan

Guest
Adamlar kırlangıç sürüsü gibi araziyi arşınlıyorkeeeeeen dakika 04:10 dan sonra dikkaaaat ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: 3 lü kol

Bilerek yapmışlardır abi show olsun diye epeyde havalı olmuş. :lol:

Zenginin parası, fakirin çenesini yorarmış.Pardon, zenginin FPV'si fakirin gözünü bozarmış!... :'(

Ynt: Ynt: 3 lü kol

Türker Akgün' Alıntı:
Ben olayı anlamadım. :rolleyes: Ne var ki 2 adet ucağı 1 zagi, diğeri FPV kopük havada çarpıştırmışlar.

Şimdi Altan Bey sen bu olaydan mı etkilendi yani ??? Biz senin için koca sene Solaklarda neler yaptık, ne kırımlar yaşadık hiç bu kadar etkilenmedin, çok teessüf ederim coook :lollol: :lol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Türker Akgün' Alıntı:
Ben olayı anlamadım. :rolleyes: Ne var ki 2 adet ucağı 1 zagi, diğeri FPV kopük havada çarpıştırmışlar.

Şimdi Altan Bey sen bu olaydan mı etkilendi yani ??? Biz senin için koca sene Solaklarda neler yaptık, ne kırımlar yaşadık hiç bu kadar etkilenmedin, çok teessüf ederim coook :lollol: :lol:

Mehmet, Altan'ın günahını alma şimdi! Sen heliyi kırdın, adam heliden vazgeçti. Daha nasıl etkilensin? Ya ben ne diyeyim?...Koca 90'lık uçağı gözünün önünde çaktım, umurunda değil. :'(

Omer Erkan' Alıntı:
Mehmet, Altan'ın günahını alma şimdi! Sen heliyi kırdın, adam heliden vazgeçti. Daha nasıl etkilensin? Ya ben ne diyeyim?...Koca 90'lık uçağı gözünün önünde çaktım, umurunda değil. :'(
Doğru dedin Ömer abi, ben o kısmı unutmuşum :lol:

Omer Erkan' Alıntı:
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Türker Akgün' Alıntı:

Seviyorum ben siziiiiiii :p