Duyuru 3D Printer Uygulamaları Bölümü

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bugün itibariyle daha önce başka bölümler altında paylaşılan "3D Printer ve Uygulamaları" konuları, DİĞER kategorisi altına açılan yeni bölüme taşınmıştır.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ayrıca daha önce DİĞER kategorisi altında bulunan "SCALE" ve "Diğer Modeller" bölümleri yeni açılan "DİĞER Modeller" kategorisine taşınmıştır.

Scale ucak ve scale helikopter bölümleri, RC Uçak ve RC Helikopter bölümlerine taşınsa daha mı iyi olur? Ayrıca RC Tekne bölümü Diğer bölümünden ayrılıp tek başına bir bölüm olsa?

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Scale ucak ve scale helikopter bölümleri, RC Uçak ve RC Helikopter bölümlerine taşınsa daha mı iyi olur? Ayrıca RC Tekne bölümü Diğer bölümünden ayrılıp tek başına bir bölüm olsa?
Öncelikle öneri için teşekkürler @Levent Suberk abi.

SCALE Uçak bölümü zaten "RC UÇAK" altında idi. SCALE bölümü RC HELIKOPTER altına taşındı.

Yeni bölüm olarak TEKNE tanımlandı.

Kısaca son durum şu şekilde oldu.

3d printer için yaptığım araştırmaların çoğunda 3d printer firmalarının kendi destek forumlarına yönlendirilmekten gerçekten çok gıcık olmuştum, objektif iyiyi nasıl tercih etmem gerektiği konusunda çok korkmuştum belki bu bölümle benden sonrakiler daha iyi araştırma yapabilirler. yogunluğumda dolayı söz vermeyeyim ama Tevo Flash hakkında bir konu açabilirim.

Bunun şerefine bir hafta boyunca elimden geldiğince ücretsiz parça baskı desteği vereceğim. Ufak tefek parçalarınız varsa hemen halledelim :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
3 boyutlu yazıcıyı kendinizde toplayabilirsiniz hocam. Biz birkaç arkadaş bile toplayabildiysek sizin kat kat daha iyisini yapabileceğinize inanıyorum. Belli başlı modeller var. Var olan bir yazıcıdan toplayacağınız yazıcının plastik parçalarını çıkarıyorsunuz geri kalanı da dışardan temin ediyorsunuz. Bayağı da bir tasarruf etmiş oluyorsunuz böylece. Biz yaklaşık 1100 liraya topladık. 20x20x25 baskı alanı büyüklüğü var. Bildiğim kadarıyla ve elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

• Sevdim
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
3 boyutlu yazıcıyı kendinizde toplayabilirsiniz hocam. Biz birkaç arkadaş bile toplayabildiysek sizin kat kat daha iyisini yapabileceğinize inanıyorum. Belli başlı modeller var. Var olan bir yazıcıdan toplayacağınız yazıcının plastik parçalarını çıkarıyorsunuz geri kalanı da dışardan temin ediyorsunuz. Bayağı da bir tasarruf etmiş oluyorsunuz böylece. Biz yaklaşık 1100 liraya topladık. 20x20x25 baskı alanı büyüklüğü var. Bildiğim kadarıyla ve elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.
Süpersin. Konuşuruz bir ara.