46 lık OS Glow Motor Aranıyor

• Konbuyu başlatan AYDIN67
  • Başlangıç tarihi
  • 1,806
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

AYDIN67

Guest
Arkadaşlar Merhaba,
46 lık OS motor arıyorum.
İyi forumlar

Asp 52 var Aydın bey :D

Mehmet Bey trainer için düşğnüyorum OS 46 AX aklımdan geçen aslında 52 trainer için büyük sanırım.

Aydın Azman' Alıntı:
Mehmet trainer için düşğnüyorum OS 46 AX aklımdan geçen aslında 52 trainer için büyük sanırım.
Sorun olmaz Aydın Bey, kullanılabilir. ;)

Aydın Azman' Alıntı:
Mehmet trainer için düşğnüyorum OS 46 AX aklımdan geçen aslında 52 trainer için büyük sanırım.

46 zaten genelde minimum motor gererksinimi oluyor birçok modelde sadece trainerda orta seçim oluyor :D yani trainerda 40 ila 52 arası rahat kullanılır ancak ilerde tecrübeniz arttığında daha gösterişli bir modele geçtiğinizde 46 lık motor o modellere en küçük kullanılan motor seçeneği olarak karşınıza çıkacak 52 lik 46 lık ile aynı ölçülere sahiptir cuk diye yerine oturur ve daha güçlü olduğu için sert rüzgarlarda modelinizi gücü sayesinde kırımdan bile kurtaracaktır :)

benim imzamda görünen modelde güya 46 lık ama 52 lik tam geliyor bende ASP52 kullanıyorum ve kesinlikle OS verilen para gereğinden fazla olduğunu düşünüyorum, ASP52 çok güçlü ve güzel bi motor tıkır tıkır çalışan bir motor

Mesut AKIN' Alıntı:
46 zaten genelde minimum motor gererksinimi oluyor birçok modelde sadece trainerda orta seçim oluyor :D yani trainerda 40 ila 52 arası rahat kullanılır ancak ilerde tecrübeniz arttığında daha gösterişli bir modele geçtiğinizde 46 lık motor o modellere en küçük kullanılan motor seçeneği olarak karşınıza çıkacak 52 lik 46 lık ile aynı ölçülere sahiptir cuk diye yerine oturur ve daha güçlü olduğu için sert rüzgarlarda modelinizi gücü sayesinde kırımdan bile kurtaracaktır :)

benim imzamda görünen modelde güya 46 lık ama 52 lik tam geliyor bende ASP52 kullanıyorum ve kesinlikle OS verilen para gereğinden fazla olduğunu düşünüyorum, ASP52 çok güçlü ve güzel bi motor tıkır tıkır çalışan bir motor
Her ne kadar eskiden kalma bir alışkanlıkla O.S. motorlara karşı hala bir sempatim varsa da ASP konusunda sana katılıyorum üstad.
Artık piyasadaki diğer markalarda en az O.S. kadar başarılı ve kaliteli glow motorlar üretiyorlar.
Geçen görüştüğümüzde sende aynı fikirdeydin özellikle Y.S. sanki bir adım öne bile geçiyor gibi. Bu modelciler için iyi birşey elbette. :thumbup:

ASP candır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...