Aranıyor 55ax için rulman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlgi Alanı
Uçak
Ikinci el aldığım 55ax motorum havada stop etmesi sebebi ile stall olarak düşüşe geçti ve uçak gövde üzeri zar zor indirdim ancak öndeki iç dış rulmanlar bozulmuş. Elinizde olan yada bulmama yardım edebilecek var mı acaba.

• Şaşırdım
Tepkiler: Mustafa Koç
Lutfen konuyu doğru yere açalım. Olması gereken bölüm olan ARANIYOR kısmına taşınmıştır.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Ikinci el aldığım 55ax motorum havada stop etmesi sebebi ile stall olarak düşüşe geçti ve uçak gövde üzeri zar zor indirdim ancak öndeki iç dış rulmanlar bozulmuş. Elinizde olan yada bulmama yardım edebilecek var mı acaba.
Rulmanları söküp sanayiye gideceksiniz. Rulmancılarda kolaylıkla bulunuyordu benim nitro motor zamanlarımda.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Rulmanları söküp sanayiye gideceksiniz. Rulmancılarda kolaylıkla bulunuyordu benim nitro motor zamanlarımda.
Ne yazik ki abi . Aksaray küçük şehir baktık ama çıkmadı ne yazik ki. ??
Ayrıca rulman boyutlarına ulaşmak da çok kolay.

Ölçüleri internetten buldum ama becerememiş olma ihtimalim yüksek sanırım çünkü çıkmadı bir türlü Türkiye sitelerinde karşıma .

Ne yazik ki abi . Aksaray küçük şehir baktık ama çıkmadı ne yazik ki. ??

Ölçüleri internetten buldum ama becerememiş olma ihtimalim yüksek sanırım çünkü çıkmadı bir türlü Türkiye sitelerinde karşıma .
Bu durumda kısa bir Ankara seyahati görünüyor. :)

Ön rulman (inç ölçülü rulman)R6 zz ölçüleri milimetre cinsinden 9.525x22.22x7.14(iç cap x dış çap x boy)
Arka rulman (metrik ölçülü)61902 (veya 6902 diye geçer) ölçüleri milimetre cinsinden 15x28x7 dir.
İstanbul, Ankara istediğin yerden rahatlıkla bulabilirsin.:saygilar:

Son düzenleme:
Ön rulman (inç ölçülü rulman)R6 zz ölçüleri milimetre cinsinden 9.525x22.22x7.14(iç cap x dış çap x boy)
Arka rulman (metrik ölçülü)61902 (veya 6902 diye geçer) ölçüleri milimetre cinsinden 15x28x7 dir.
İstanbul, Ankara istediğin yerden rahatlıkla bulabilirsin.:saygilar:
Çok teşekkür ederimmm.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ATICI
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...