Acemilerin kralına yardımcı olur musunuz

Eray KESKİN

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Çevremde bu işlere merak salmış insan yok. Ben de telefondan olabildiğince öğrenmeye çalışıyorum ama onu bile başaramıyorum. En basitinden bir RC yapmak istiyorum. Bana ne önerirsiniz. Uzunca güzel bir yazı yazarsanız çok sevinirim.

Öncelikle konu açarken resimde AÇIKÇA belirtildiği üzere KONU başlığını lütfen düzgün seçin. Bu ILK ve SON uyarımız olsun...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

En basitinden bir RC yapmak istiyorum. Bana ne önerirsiniz.
RC diyerek (heli, uçak, quad ?? ) daha ne istediğinizi net olarak belirtmemişken bizim size nasıl yardımcı olabileceğimizi düşünüyorsunuz, merak ettim ?

Uzunca güzel bir yazı yazarsanız çok sevinirim.
Bak sana UZUNCA yazılmış GÜZEL bir konu linki veriyorum. Bakalım okumaya zahmet edecek misin ??

ZORUNLU tanışma konusu açtın mecburen ama zahmet edip, sana cevap verdim onu bile okumadan konu açıyorsun....

Baştan söyleyeyim bu şekilde gidersen, buradan bir şey öğrenmen zor.

• Beğen
Tepkiler: Üye silindi 8682
ZORUNLU tanışma konusu açtın mecburen ama zahmet edip, sana cevap verdim onu bile okumadan konu açıyorsun....

Baştan söyleyeyim bu şekilde gidersen, buradan bir şey öğrenmen zor.

Telefondan girdiğim için çok zor oluyor. Başlık tam gözükmüyor. Üşenmek değil bir öğrenciyim ve boş vaktim bu aralar az. Sınav haftama yaklaştım. RC derken yazmayı unutmuşum. RC uçak yamak istiyorum. Hata ettiysem özür dilerim

Telefondan girdiğim için çok zor oluyor. Başlık tam gözükmüyor. Üşenmek değil bir öğrenciyim ve boş vaktim bu aralar az. Sınav haftama yaklaştım. RC derken yazmayı unutmuşum. RC uçak yamak istiyorum. Hata ettiysem özür dilerim
Öncelikle sınavlarında başarılar dileriz. O zaman şöyle yapalım sevgili kardeşim.

Hobi işi "Boş Vakit ve Nakit işidir". Madem sınavların var ve yoğunsun. Öncelikle sen onları bir hallet. Sonra ne zaman vaktin olursa, sana verdiğim linkteki konuyu incele, mümkünse PC kullanarak.

Sonra kafandaki sorular için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız :saygilar:

Öncelikle sınavlarında başarılar dileriz. O zaman şöyle yapalım sevgili kardeşim.

Hobi işi "Boş Vakit ve Nakit işidir". Madem sınavların var ve yoğunsun. Öncelikle sen onları bir hallet. Sonra ne zaman vaktin olursa, sana verdiğim linkteki konuyu incele, mümkünse PC kullanarak.

Sonra kafandaki sorular için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız :saygilar:
Teşekkür ederim. Yardımcı olan birilerinin olması çok güzel?❤