"Adana Super Team ®" Buluşmaları

Ynt: "Adana Super Team ®" Buluşmaları

Neyseki uçmaya gittiğimiz yer (kelaynak) daha serin.

BUGÜN KELAYNAK SEMALARINDA UÇUŞLARIMIZI YAPTIK. İYİ SEYİRLER.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
BUGÜN KELAYNAK SEMALARINDA UÇUŞLARIMIZI YAPTIK. İYİ SEYİRLER.
Tebrikler erhan :thumbup: yere yakin, net ve temiz bir ucus olmus :halay: Gun cektikce pilotajda ciddi bir ilerleme gozleniyor %p

Bu arada yanliz bir Bulusma yaptin galiba :rolleyes: Adana Team diger uyeleri yok muydu bugun sahada ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tebrikler erhan [emoji106] yere yakin, net ve temiz bir ucus olmus :halay: Gun cektikce pilotajda ciddi bir ilerleme gozleniyor %p

Bu arada yanliz bir Bulusma yaptin galiba :rolleyes: Adana Team diger uyeleri yok muydu bugun sahada ??
Var var. Ama sesleri çıkmıyor. Dilleri tutuldu. [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Var var. Ama sesleri çıkmıyor. Dilleri tutuldu. [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]
Bu da iyiydi :lollol: :lol:

Erhan eline sağlık çok güzel uçuşlar. :bravo:

Anlaşılan NX4'de kuyruk sorunu çözüldü. :halay: :yuppi: :yuppi:

Bir de sizin şu Miami Vice uçuş ortamınıza hastayım, valla kıskanıyorum yalan değil. :lollol: :lol:

Erhan kardeşim eline sağlık çok güzel uçuşlar.:) Uçuş alanına ayrıca hayran kaldım.

Çok sağolun teşekkürler. Elimizden geldiğince uçuyoruz. Bugün goblin 700 le uçtum pich pump özelliği eklenmiş yeni güncelleme ile. Ben 0-100 arasından %10 verdim. Bu pich pump özelliği Helikoptere Collectif açı verdiğimizde, bizden biraz fazla açı veriyor anlık. Şimdi diceksin iz bu bizim ne işimize yarıcak. Helikopter inanılmaz ama inanılmaz atikleşiyor. Ama pillerinize 60c üstü olsa iyi olur. Çünkü pili iyi çekiyor. Bende Piller 45c olduğu için %10 düzeyine ayarladım. Bu bile yetiyor. Tik tak larda iltifa daha rahat korunuyor.

Video yu birazdan eklicem

Nasıl Skooum yazılımına Pitch pump diye bir özellik mı ilave edilmiş ?? Video merakla bekliyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Goblin pal sesini ozlemisiz, ellerine saglik Erhan :thumbup: bu arada uzun bir ara sonra meshur kameraman Mesuttun da sesini duyduk cok sukur :halay:

Isin acikcasi bu pitch pump ozelligi iyi mi, kotu mu tam anlamadim. Yani aslinda ne zaman tam olarak devreye giriyor ondan da emin olamadim :rolleyes:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Goblin pal sesini ozlemisiz, ellerine saglik Erhan [emoji106] bu arada uzun bir ara sonra meshur kameraman Mesuttun da sesini duyduk cok sukur :halay:

Isin acikcasi bu pitch pump ozelligi iyi mi, kotu mu tam anlamadim. Yani aslinda ne zaman tam olarak devreye giriyor ondan da emin olamadim :rolleyes:
Abi modeli kullanan kişi anlayabilir bunu anca. Ha bide izleyen kişi çılgınca gelen Pal sesinden belki anlayabilir. Bu özellik 3d amaçlı uçuşlar için kullanılıyor.

Tam olarak ne derseniz bana edizin anlattığın dan anladığımı yazayım. Eğer hatam varsa düzeltsin[emoji1].

Diyelimki hover dayız. Açım +3 derece. Ben birden ani hızlıca pich verdim. +8 derece olması lazım dı. Ama bu özelliği aktif ederek verdiğimiz orana göre aniden mesela +10 pich veriyor. Yani milisaniye içinde +2 derece fazla verip geri çekiyor. Yani aslında ani pich lerde birden şok etkisi yapıyor.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Çok sağolun teşekkürler. Elimizden geldiğince uçuyoruz. Bugün goblin 700 le uçtum pich pump özelliği eklenmiş yeni güncelleme ile. Ben 0-100 arasından %10 verdim. Bu pich pump özelliği Helikoptere Collectif açı verdiğimizde, bizden biraz fazla açı veriyor anlık. Şimdi diceksin iz bu bizim ne işimize yarıcak. Helikopter inanılmaz ama inanılmaz atikleşiyor. Ama pillerinize 60c üstü olsa iyi olur. Çünkü pili iyi çekiyor. Bende Piller 45c olduğu için %10 düzeyine ayarladım. Bu bile yetiyor. Tik tak larda iltifa daha rahat korunuyor.

Video yu birazdan eklicem
Eline sağlık Erhan güzel paylaşım için. :bravo: Goblin'de güzel gitti gerçekten.

Spektrum kumandalarda bu özelliği Pitch Expo ile sağlayabiliyorsun. Diğer kanallardaki expo mantığıyla aynı çalışıyor. Sanıyorum bunu bende bir denemeliyim. :laugh: Yalnız pil değil motor ve ESC yönünden de sıcaklık takibini iyi yapmak gerek bence. ;)

Ynt: Ynt: "Adana Super Team ®" Buluşmaları

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Erhan güzel paylaşım için. :bravo: Goblin'de güzel gitti gerçekten.

Spektrum kumandalarda bu özelliği Pitch Expo ile sağlayabiliyorsun. Diğer kanallardaki expo mantığıyla aynı çalışıyor. Sanıyorum bunu bende bir denemeliyim. :laugh: Yalnız pil değil motor ve ESC yönünden de sıcaklık takibini iyi yapmak gerek bence. ;)
Türker abi açarmısın biraz nasıl yapıyorsun. Acaba birebir aynımı