Aerofly RC 7 Ultimate Edition [yazılım]

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Kurulum aşamalarında ve açılışta yönetici olarak çalıştır dediniz mi?

kurulumda hayır ama çalıştırırken yönetici olarak çalıştır yapmamla bile açılmıyor.

sami mutlu' Alıntı:
kurulumda hayır ama çalıştırırken yönetici olarak çalıştır yapmamla bile açılmıyor.
silip tekrar yükledim. bu sefer açıldı ama uçak gözükmüyor şimdide :( ne yapacağımı bilemedim...

Heralde kumandayı görmüyor yanılmıyorsam kumandayı görmeden ucak görünmüyordu belkide Yanılıyorumdur

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Heralde kumandayı görmüyor yanılmıyorsam kumandayı görmeden ucak görünmüyordu belkide Yanılıyorumdur

kumanda algılamada sıkıntı yok. galiba kullandığım sistem ile bir sıkıntı oluşuyor. bakalım denemeye devam edeceğim...

Dün, ben de torrent bulup indirdim. 10 küsür gb.
Açılışta windows compability mode ile ilgili uyarıya iptal dediğimde açıldı.
Ayarlardan full screen yaptıktan sonra programı kapatıp açınca boş ekran geldi.
(belli ki arkada daha önce çıkan uyarı çıkmıştı.) Alt F4 tuş kombinasyonu ile arkadaki(?) uyarı ekranını kapatınca program sorunsuz açıldı.

akşam, kumanda ile deneyeceğim.
Grafikler ve kullanıcı arayüzü güzel. Ancak, render motoru biraz zorlayabilir ekran kartlarını.
Bende grafik ayarları arttırdıkça frame rate 16 lara kadar düştü işlemcinin üzerindeki ekran kartı ile (Intel HD Graphics 4600).
NVIDIA GeForce GTX 850M ekran kartı ile grafik ayarlarını ULTRA yapınca dahi bir sorun çıkarmadı.
Bu arada nvidia ekran kartı ile çalıştırma işlemini manuel olarak yaptım.

Şuanda Phoenix 5.5.L, RealFlight 4.5, ve Aerofly RC 7 kurulu sistemimde, ancak henüz gerçek bir 6 kanallı heli uçurmadığım için (v977 yi saymıyorum) bu üç programı kullanım açısından gerçekçilik bakımından kıyaslayamam. Zaman içinde + ları - leri bakımından bir karşılaştırma yapıp buradan paylaşabilirim.

Saygılar;

Daha once clearview kullandim ama win10 yukledikten sonra
Clearview crack calismadi demo olarakda kotu aerofly i indirdim yukledim gayet guzel grafikler benim dandik esky ppm kumandasini bile dongle ile.tanidi
Tesekkurler

teşekkür ederim, 14gb mış :D

ben bi tane daha buldum mac için, şimdi onu indiriyorum. 9 küsür gb. baya bi indi. çalışırsa torenti hemen buraya eklerim.
selamlar

mac icin olan versiyonunu kullanabildiniz mi ?

Hic hatirlamiyorum. Ama sonucta mac icin next simulatoru satin aldim

tekrardan selamlar , biraz arastirdiktan sonra macbook icin olup calisan aerofly 7 yi buldum ve denedim , link e gidip torrent ile indirebilirsiniz , kumandayi tanitmak cok zor olmadi , usb dongle ile radiolink at10II yi hemen tanidi , fijitsu siemens gamebird kumandayida tanidi , dongle gerekmeden usb li herhangi bir kumanda baglanabilir ,
iyi eglenceler

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
tekrardan selamlar , biraz arastirdiktan sonra macbook icin olup calisan aerofly 7 yi buldum ve denedim , link e gidip torrent ile indirebilirsiniz , kumandayi tanitmak cok zor olmadi , usb dongle ile radiolink at10II yi hemen tanidi , fijitsu siemens gamebird kumandayida tanidi , dongle gerekmeden usb li herhangi bir kumanda baglanabilir ,
iyi eglenceler

Normal uçaklarda da fpv modunu açabiliyor muyuz ?