Ağaoğlu Kırım 1453 :)

grafikopat

Yeni Uye
Web sitesi
www.grafikopat.net
Evinizin yanında böyle bir kırım olsun istemez misiniz? :D

Can sıkıntısına yapmıştım, keyifli seyirler... ;)

İlk mesajımda kısaca kendimi tanıtmak isterim, clubrc üyesiyim son solaklar buluşmasına ilk defa katıldım ve bundan sonraki buluşmalara katılmak isterim. Bilg. Teknikeriyim, grafik tasarımıyla uğraşıyorum ayrıca 12 Aralık'ta askerim. Yarışmacı arkadaşlara başarılar :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Ağaoğlu Kırım 1453 :)

Hos geldin Yunus. Gerçi foruma geçen hafta geldin ama ;)

Orjinal video gecen hafta ben paylaşmıştım. Ama bu gerçekten süper olmuş. Eline, emeğine sağlık :D

Çoğu arkadaşımızın bilmediği bir hususu da buradan paylaşmak isterim.

Yunus arkadaşımız buluşmaya başkasının arabası ile gelecekti. Son dakika arabalı arkadaşın işi çıkınca, askerlik öncesi bizlerle beraber Solaklarda beraber olabilmek adına tüm imkanlarını zorlayarak araba kiraladı.

Kendisine güzel buluşmanın bir parçası oldugu için KOMUK üyeleri adına buradan bir kere daha teşekkür etmek isterim.

NOT: Yunus arkadaşımız profesyonel grafik hizmetleri de veriyor. Sağolsun yeni KOMUK logosunun daha güzel nasıl olabileceğine dair bir çalışma da yaptı. Soz konusu Renklendirme çalışmasını ANKET olarak sizlerle paylaşacağım. Bu çalışması için de kendisine ayrıca tekrar teşekkür ederiz.

Kalabalık bir buluşma olunca kim kimdi biraz karışmış olabilir. Hatırlatma amacı ile grup fotosundan Yunus'un resmini buradan paylaşmak istedim.

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• Yunus.jpg
    Yunus.jpg
    69.8 KB · Görülme: 61

İlginiz için çok teşekkür ediyorum Mehmet abi, beni gerçekten memnun ettiniz. Bende tüm dostlar gibi hiçbir çıkar gözetmeksizin bu hobi ile uğraşan ve modelciliğe gönül vermiş tüm insanlara bildiğim ve gücümün yettiği her alanda yardımcı olma ve modelciliğe azda olsa katkı sağlama gayreti içerisindeyim. Bu yüzden gerek üyesi olduğum ClubRC ve gerekse kardeş kulübümüz Komuk için elimden geleni her zaman yapmaya hazırım.

Herkese keyifli forumlar dilerim...

yunus aygen' Alıntı:
Evinizin yanında böyle bir kırım olsun istemez misiniz? :D

Can sıkıntısına yapmıştım, keyifli seyirler... ;)

İlk mesajımda kısaca kendimi tanıtmak isterim, clubrc üyesiyim son solaklar buluşmasına ilk defa katıldım ve bundan sonraki buluşmalara katılmak isterim. Bilg. Teknikeriyim, grafik tasarımıyla uğraşıyorum ayrıca 12 Aralık'ta askerim. Yarışmacı arkadaşlara başarılar :D

Aramıza hoş geldin Yunus. Askerden döndükten sonra da bol bol vakit geçirme, sohbet etme, uçuş yapma şansı buluruz inşallah.