Agusta A-109 450 Scale Montaji-3 : FRAME Modifikasyon ve Gövde Montaji

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Agusta SCALE montaj çalışmamızda sona geliyoruz çoook şükür :laugh:

Araya uzun zaman girince :laugh: isterseniz şu ana kadar neler yaptık, hep beraber bir hatırlayalım :thumbup:

Agusta A-109 450 Scale Montaji-1 :Inis Takımı Montaji
Agusta A-109 450 Scale Montaji-2 : NAV Isik Sistemi Montaji

Bu son kısımda pilotumuz için yer açmak amacı ile yaptığımız "MAIN FRAME Modifikasyon" çalışması ile helinin "Gövdeye Montaj" çalışma aşamalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Önce her zaman olduğu gibi çaylı sözlü :lol: montaj aşamaları videomuz :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlarda montaj sırasında çektiğimiz kareler ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sonuna mı geldin , dur bakalım daha yeni başladık....Pilot nereye bakıp uçuracak o koskoca heliyi... :laugh:

Bir iki radar, navigasyon falan olaydı pek güzel olurdu. :laugh:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Sonuna mı geldin , dur bakalım daha yeni başladık....Pilot nereye bakıp uçuracak o koskoca heliyi... :laugh:
Hakan'ın ne demişler "Her son yeni bir başlangıçtır" :lol:

Bu arada %99 ihtimalle önümüzdeki hafta sonu pazar günü ve sonrası 2-3 gün Burdur'dayım. Bil bakalım gelirken yanımda neyi getireceğim :laugh: Lütfen işlerini ona göre organize et.

Ben orada iken akşamları (gündüz senin mesai ve benim özel işlerim nedeni ile çalışmaları geceye planlıyorum bak :D ) ne yapacağımız belli : Mini titan uçuş ve kotpit dizayn ve imalat ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hakan'ın ne demişler "Her son yeni bir başlangıçtır" :lol:

Bu arada %99 ihtimalle önümüzdeki hafta sonu pazar günü ve sonrası 2-3 gün Burdur'dayım. Bil bakalım gelirken yanımda neyi getireceğim :laugh: Lütfen işlerini ona göre organize et.

Ben orada iken akşamları (gündüz senin mesai ve benim özel işlerim nedeni ile çalışmaları geceye planlıyorum bak :D ) ne yapacağımız belli : Mini titan uçuş ve kotpit dizayn ve imalat ;D
:eek: Vallaha mı , Geliyor musun Mehmedim....OOOLLLLLLEEEEYYYY..... :bravo: :bravo:
Bende kokpitin imalatına başladıydım , scale uçmuş , artık bitirmezsek ayıp olur diyorken , elektronik konusunda deneyimli ellere ihtiyaç olmuştu...
Süpersin Mehmedim , karşılama nasıl olsun , Belediye bandosunu hazırlatayım mı ... :p
Şaka maka , özledim be kardeşim , hayırlısıyla gel , geceler bizim olsun hiiç öneml değil.... %p

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
:eek: Vallaha mı , Geliyor musun Mehmedim....OOOLLLLLLEEEEYYYY..... :bravo: :bravo:
Bende kokpitin imalatına başladıydım , scale uçmuş , artık bitirmezsek ayıp olur diyorken , elektronik konusunda deneyimli ellere ihtiyaç olmuştu...
Süpersin Mehmedim , karşılama nasıl olsun , Belediye bandosunu hazırlatayım mı ... :p
Şaka maka , özledim be kardeşim , hayırlısıyla gel , geceler bizim olsun hiiç öneml değil.... %p
Gerçekten geliyorum kardeşim. Allahtan bir mani çıkmaz ise.

Zira düğün tarihine az kaldı, yeri görüp son hazırlıkları yapmam gerekiyor ;) Bu arada düğünde belediyenin hediye edeceği saati de beraber imal ederiz artık :laugh:

Kardeşim benim , demek tarih yaklaştı , saat da neyimiş , ben senin için en kralından bir süit oda bile tasarlarım barok ,victorian, rönesans,ottoman , hint tarzı sen hangisini istersen ,orasını düşünme dostum... :)
Allah ömür boyu dirlik , düzenlik nasip etsin , bu sessizlik bir şeylere gebe biliyordum zaten de , çok mutlu oldum şimdi yaaa :bravo: :bravo: