ah 1w cobra helikopter maiden

İlgi Alanı
Heli
Arkadaslar Bellde yaptigimiz hatalar devam etti
makineli tufek atislarini unuttuk
benim evlat roketleri yukarda atesledi ancak 5 saniye ile ateslemeyi kisitli tuttu sanirim pallerin urettigi ruzgarla yeterli isi derecesine 5 saniyede ulasamadik roketleri sonra yerde denedik her sey normal
guzel bir video cekimi ikinci bir ucusa kaldi
bu model cok stressiz ve seri ucuyor basarii bir model oldu

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
AH !W Cobra da hayırlı olsun Emin bey. Allah güzel günlerde bolca uçmak nasip etsin.

Video ve bolca resimli paylaşım için teşekkür ederiz, ellerinize emeğinize sağlık :bravo:

Bu arada Mustafa'nın ilk fırsatta bolca Nose-ın (yani burun bize bakan) pozisyonu çalışması lazım diye düşünüyorum. SCALE uçuşların olmazsa olmaz pozisyonlarından birisi bence.

AH !W Cobra da hayırlı olsun Emin bey. Allah güzel günlerde bolca uçmak nasip etsin.

Video ve bolca resimli paylaşım için teşekkür ederiz, ellerinize emeğinize sağlık :bravo:

Bu arada Mustafa'nın ilk fırsatta bolca Nose-ın (yani burun bize bakan) pozisyonu çalışması lazım diye düşünüyorum. SCALE uçuşların olmazsa olmaz pozisyonlarından birisi bence.

aslinda in noise ucusta sikintisi yok kuyruk bizde durmasindaki amac fuzelerin denize dogru ateslenmesi ile alakaliydi bizde cekim icin bu sekilde pozisyon almistik ama ne yazikki atesleme icin statik ortamda kullandigimiz sureyi kullaninca sure rezistanslari havada kizdirmaya yetmedi hal boyle olunca iki kez kuyruk bizde howerde beklemek zorunda kaldik :)

Ayriyeten sahip oldugumuz guzellikleri dostlarimizla paylasmamiza cok buyuk bir katkida bulunarak bu forumu ayakta tuttugunuz icinde ben size cok tesekkur ederim..

Emin bey, bu da çok güzel olmuş! Emeklerinize sağlık! Uçuşu da çok güzel. Ama roket atışı konusunda bence çok ısrarcı olmayın. Belki fiziken bir atış oluyor ama, görüntü olarak o model ile hiç uyumlu görünmüyor. Onun yerine led ışıklar ile olsa daha iyi olur gibi geliyor bana. Peki, sesi için bir şey var mı, yoksa doğrudan elektrikli olduğundan mı türbine benzettim acaba?

Emin bey, bu da çok güzel olmuş! Emeklerinize sağlık! Uçuşu da çok güzel. Ama roket atışı konusunda bence çok ısrarcı olmayın. Belki fiziken bir atış oluyor ama, görüntü olarak o model ile hiç uyumlu görünmüyor. Onun yerine led ışıklar ile olsa daha iyi olur gibi geliyor bana. Peki, sesi için bir şey var mı, yoksa doğrudan elektrikli olduğundan mı türbine benzettim acaba?

Tesekkur ederim Omer bey, model bildigimiz duz elektrikli yalniz buna bilinmedik dandik 1000 kv bir motor taktik kafa turunu dusurdik hem pinyon ve main gear ile oynadik hem dusuk devir torklu motor taktik ortaya hem guzl bir ses cikti hemde guzel bir performans, tabi biz bunlari cok bilincli yapmadik ozellikle ses olayini tabi kafa turu tamamen hesaplayarak belirledik.

• Beğen
Tepkiler: Ömer Erkan
Hayırlı olsun başarılı bir çalışma, sorunuz bir maiden, daha ne olsun..

• Beğen
Tepkiler: Emin Keles