AHMET TÜRKMEN İZMİRDEN MERHABALAR

AHMET_TURKMEN

Yeni Uye
Merhabalar herkese izmirden aranıza katılıyorum. rc araçım var drift olarak faaliyetler yapıyoruz. gecen buluşmada kaan arkadaşım helikopterle gelince baya hoşuma gitti. bende aranıza katılmak istiyorum. bana bu konuda yardımlarınızı esirgemiyeceğinizi biliyorum. trex 450 -500-600 olabilir neye dikkat etmeliyim alırken yada elinde bana uyacak aracı olan varsa yardımcı olabilirmi. sorunlu arızalı kırılmış vs yani bana sorun çıkaracak bir araç olmasın lütfen.

Aramıza hoş geldiniz. Arabadan sonra heli biraz heyecan verici olacaktır :laugh:

Ahmet abi hoş geldin :) benimde pek bilgim yok 2 kadar kafa kafaya vererek heliye sardık. simülatör kumandası al 1 tane abi :) ben aldım kargoda

Ahmet merhabalar ve hoşgeldiniz.

Aşağıdaki bölüm altında, yeni başlayanlararın merak ediyor olabileceği nerede ise her sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

Ahmet bey öncelikle foruma hoşgeldiniz :saygilar: bu forumda ihtiyacınız olacak bir çok bilgiye çok çabuk ulaşabilirsiniz ama öncelikle forumda ki ana konuları okumanızı tavsiye ederim :RCKolik:

Bu kısımdan başlayabilirsiniz :thumbup:

Hoşgeldiniz Ahmet Bey,

İzmir'de modelcilik için çok keyifli bir ortam var. Eminim forumdan ve modelci arkadaşlarımızdan ihtiyacınız olacak desteği alabileceksinizdir.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Hoş geldiniz... :saygilar:

Türker bey fazlası ile dile getirmiş, İzmir yavaş yavaş çoğalıyor, ancak istanbul gibi pek fazla organizasyonları yapamıyor, en büyük eksikliklerinden biri bence. :( :'(

Hosgeldiniz gun gectikce İzmir ekibi buyuyor :)

Recep TUNCER' Alıntı:
Hoş geldiniz... :saygilar:

Türker bey fazlası ile dile getirmiş, İzmir yavaş yavaş çoğalıyor, ancak istanbul gibi pek fazla organizasyonları yapamıyor, en büyük eksikliklerinden biri bence. :( :'(
Abi biz organizasyon yapiyoruz sen gelmiyorsun [emoji1]

Bu hafta bir kaçımızın ( zaten 4 - 5 kişiyiz :D ) işi var, buluşamıyabiliriz. Genelde sasalı tarafında oluyoruz. Piknik ve kaçamak yapmaya gelenler izin verirse rahat rahat uçuyoruz. :D

Aramiza hosgeldin Ahmet. Acele etmeden forumdaki ana konulari mutlaka okuve bulusmalara katilmaya calis.

Oncelikle simulator kumandasi alarak sim calismalarina basla. Model konusunda da acele etmememi oneririm ;)