Aliexpress Siparişinde Vergi İlavesi

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Yalçın Aydın

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Ağzınıza sağlık Ali Bey bende ürünleri ekledikten sonra ödemeye geçince bir şaşkınlık yasadım bu olay sanırım satıcının satısı fazlaysa oluyormuş satıcıyı değiştirerek iptal oluyormuş bende suan bu kararı vermek üzereyim güvenilir bir satıcı bulabilirsem pakete uygun yazdırıp almak daha mantıklı geliyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
3,342.86tl liste toplamımı

Web sitesi
500px.com
İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba tekrardan. Ben de yakın zamanda Aliexpress'ten siparişte bulundum ve vergisi peşin ödendi. LP ile başlayan bir kod verilmişti takip için.

Şimdi TR'ye girmiş görünüyor. TR'de nasıl takip edebilirim acaba?

Kadir Kurt

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba tekrardan. Ben de yakın zamanda Aliexpress'ten siparişte bulundum ve vergisi peşin ödendi. LP ile başlayan bir kod verilmişti takip için.

Şimdi TR'ye girmiş görünüyor. TR'de nasıl takip edebilirim acaba?
Konunun 1. sayfasında bundan bahsetmiştik. Aras kargo ile gelecektir büyük ihtimal. Aras kargonun sitesinden takip edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Özdemir
Web sitesi
500px.com
İlgi Alanı
Multikopter
Konunun 1. sayfasında bundan bahsetmiştik. Aras kargo ile gelecektir büyük ihtimal. Aras kargonun sitesinden takip edebilirsiniz.

Onu gördüm hatta bu konuya da önceden mesaj atmıştım. Ancak çalışmadı. :( Banggood'dan Tukey Direct Mail ile aldığım ürünleri, Aras'tan WeWorldWxpress seçerek takip edebiliyordum. Bunda çalışmadı ama.

Kadir Kurt

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Onu gördüm hatta bu konuya da önceden mesaj atmıştım. Ancak çalışmadı. :( Banggood'dan Tukey Direct Mail ile aldığım ürünleri, Aras'tan WeWorldWxpress seçerek takip edebiliyordum. Bunda çalışmadı ama.
WeWorldWxpress i seçtiğiniz kısmında üst sıralarda aliexpress olması lazım. Ben WeWorldWxpress yerine Aliexpress i seçince görebilmiştim.