aliexpress ten ürün tedarik etme mantıklımı

Aaaaa ama niye böyle yapıyorsun Tamer'ciğim. Ateşten alınca sıcakken bir tutam minik o-ring serpiştirmek lazım değil mi?! :evil:
Aynen abi en önemli ayrıntıyı unuttum.O Ring olmazsa olmaz.O ring siz lipo kavurması mı olur? Tadını veren o zaten.:D:lollol::lol:

Buldunuz acemi aşçıyı alın makaraya
Bir gün kayseri ye yolunuz düşerse beklerim kavurma yemeye
Estağfurullah Yalçın bey, bizler bir aileyiz bu çatı altında.Aklınıza kötü bir şey gelmesin.Biraz sizleri neşelendirmek istedim.Nazik davetiniz için çok teşekkür ederim, inşallah diyelim.:) Saygılar.

Aliexpress'ten alışveriş hakkında daha fazla bir şey yazmama konusunda bir karar almıştım ama dayanamadım; Bilgi vermek amaçlı yazayım istedim:
12'sini 13'üne bağlayan gece, daha doğrusu 13 Ağustos'un ilk saatlerinde Aliexpress'ten birbirinden farklı iki sipariş verdim, standart, takipli 'shipping' ile ve toplamda da daha önceki alışverişlerimden dolayı sitede kayıtlı olan normal kredi kartımdan (sanal değil) 470 küsür TL ödedim.
Ürünlerin ikisi de dün (19 Ağustos) kapıma kadar geldi. Postacı da benden toplam 32 TL para aldı.

Biz de burada son 3 ayda 3-4 sipariş verdik her bir pakette de fly sky kumanda vardı. Ortalama 15-20 gün içinde cüzi vergilerle elimize ulaştılar. Kargolar hep special line yanwen bu arada.

• Beğen
Tepkiler: Sarven Bedikoğlu
Konu açılmışken bende birkaç bir şey yazayım. Son 2 siparişimin birisi aliexpress standart shipping ile geldi diğeri Special Line-YW ile geldi. İki kargoda Yanwen den çıkış yaptı. Special Line ile gelen paket siparişten 3 gün sonra İstanbul a ulaştı ama 7 gün gümrüğe girmeyi bekledi. Gümrükten çıkıp Afyon a gelmesi derken toplamda 13 günde elime ulaştı.
Diğer kargo ise Çin de uzun süre gezdi ve İstanbul a geç geldi. İstanbul a geldiği gün gümrüğe girip ertesi gün Afyon a geldi. Toplamda 28 günde paketi teslim aldım.

• Beğen
Tepkiler: Sarven Bedikoğlu
Bangood'dan 26 Mayıs'ta satın aldığım ve Turkey Direct Mail (vergiler dahil) seçeneğini seçtiğim paket 70+ gündür ortada yok. En son takibi gümrükten çıktı şeklinde idi. İtiraz ettim ve iade yaptılar. Ertesi gün paket geldi. Şimdi tekrar ödemeye çalışıyorum.
70 günlük bekleme süresi 21 Ağustos'ta dolacak olan diğer bir paket de bugün geldi. İkde Turkey Direct Mail ve Alljoylogistics ile geliyor ama buradaki dağıtım karışık. İlk paketi Aras getirdi, İkincisi daha da ilginç. Trendyol!!!

Bangood'dan 26 Mayıs'ta satın aldığım ve Turkey Direct Mail (vergiler dahil) seçeneğini seçtiğim paket 70+ gündür ortada yok. En son takibi gümrükten çıktı şeklinde idi. İtiraz ettim ve iade yaptılar. Ertesi gün paket geldi. Şimdi tekrar ödemeye çalışıyorum.
70 günlük bekleme süresi 21 Ağustos'ta dolacak olan diğer bir paket de bugün geldi. İkde Turkey Direct Mail ve Alljoylogistics ile geliyor ama buradaki dağıtım karışık. İlk paketi Aras getirdi, İkincisi daha da ilginç. Trendyol!!!
Şanslısınız desem bir türlü, demesem ayrı

Benim de Aliexpress'den verdiğim siparişim 21 Temmuz'da Yanwen ile gönderildi.19 Ağustos günü teslim aldım.Istanbul'dan sevk edildi görünüyordu ancak 15 gün posta hareketi yoktu.Ortalama teslimat süresi 1 ay diyebilirim kendi siparişlerim için.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Hayırlı olsun. Aynısından aldım, dün TR'ye giriş yaptı. Ne kadar vergi ödediniz?
20 tl ama teslim alana kadar bin sorun virüsten dolayı, sağolsun Kayseri ilk 3 te olması neseni ile.
Paket gümrük kontrolünde açılıyor ve içeriği kontrol ediliyor deneme yapmadan aliexpress onayı vermeyin derim, ekranda ve lipo balans girişinde kontrol bandı var balans girişini arayanlar için.

• Beğen
Tepkiler: Zafer Emre ESKİ