Satılık Align 300X

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

    Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
Katılım
11 Nis 2015
Mesajlar
141
Tepkime puanı
334
Yaş
46
Konum
Ankara
İlgi Alanı
Heli
Fiyat
3150
Arkadaşlar

Forumdanda takip ettiyseniz Gaui NX4 almak isterken ABD'de kitin bitmesi üzerine hızlı bir kararla Align 300X RTF set satın aldım. Arkadaş görevden Ocak'da Covid öncesi döndü ve bizim Align elimize ulaştı lakin benim uçuş sitilim olan yavaş sakin ve scale uçuşa bu arkadaş hiç uymadı. Çok olmasada epey atik bir heli. Evde bir iki hover denemesi sonrası bu bize çok uygun değil diyerek kenara koyduk. Şu anda GAUI NX4'ü kendi sitesinde indirime soktu ve bendeki NX4 alma isteği yeniden ortaya çıktı. :) Lafı çok uzattım ama elimde muhtemelen pek uçuramayacağım Align 300X'e yeni bir ev arıyorum. Ocakda bana maliyeti olan 3150 TL fiyat düşündüm. İçerik;
1.) Helikopter
2.) A10 10 kanal kumanda
3.) Şarj aleti
4.) Pil

Aslında Align 300X RTF combosu. Fotoğraflar aşağıda;Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol


Son olarak bahsettiğim gibi aslında bu set çok fiyatlı olmayan ve hobiye yeni başlayacak için bir set olabilecek yapıda. Lakin uçuş karakteristiği biraz yeni başlayan için çok uygun değil. İntermediate veya ustalara göre. Üçincü resimde de gözüktüğü gibi kanopide takma sökme sırasında oluşan bir yarılma oldu. Kanobi sahiden çok ince kitin en beğenmediğim malzeme kalitesi olarak parçası kanopi onuda söylemek istiyorum.