ALIGN Hughes 500e Scale Fuselage For Align Trex 600

Levent abi , bu kaptanın ki kadar zorlamaz sanırım...Bunda ekran yok , ama istersen lcd ekranlı çakma pioneer koyarız...... ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gerçekten teşekkür ederiz, şahane bir çalışmayı güzel detaylarla bizlerle paylaşmışsın Levent abi :thumbup: :bravo: Ellerine sağlık :halay:

Biz de daha dün Türker ile konuşmuştuk, artık rafta uzun süredir duran "Agusta A-109 450" bir ara Spektrum kumanda için yeniden ayarlayıp uçuralım diye. Bu konu motivasyon olarak üstüne iyi geldi :thumbup:

Elinize sağlık Levent abi, model gerçekten çok güzel. Kırımsız uçuşlar dilerim. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gerçekten teşekkür ederiz, şahane bir çalışmayı güzel detaylarla bizlerle paylaşmışsın Levent abi :thumbup: :bravo: Ellerine sağlık :halay:

Biz de daha dün Türker ile konuşmuştuk, artık rafta uzun süredir duran "Agusta A-109 450" bir ara Spektrum kumanda için yeniden ayarlayıp uçuralım diye. Bu konu motivasyon olarak üstüne iyi geldi :thumbup:

Mehmet bey asıl ben teşekkür ederim, şahsınızla birlikte bu güzel aile ortamını oluşturan ve emeği geçen bütün arkadaşlara. :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bak yaa , Onur bile öğrenmiş , sonuna kadar scale hastası olduğumu ... :D

Levent abi , konu süper , benim de merak ettiğim ve beklediğim bir konuydu :halay:,uzun zaman önce yapmış olsan bile , verdiğin tüyolar çok yerinde ve mutlaka bilinilmesi gereken tecrübeler.Youtube de bende rastlamıştım , daha maiden yapılamadan pamuk helva gibi dağılan fuselage'leri , sebep demek ki vibrasyon sonuçu oluşan esnemeymiş.
Ellerine sağlık , her şeyiyle güzel olmuş , bir kokpit de yaparsan , iki de bayan pilot :p , youtube de 10.000 tık alır... :thumbup: 1000 tıkı benden garanti veriyorum... ;) Tabii ki eleştirmek haddim bile değil böyle bir güzelliği ama , bir de 5 pal multiblade rotor modifikasyonu olursa , geriye hiç bir eksiği olmayan mükemmel bir heli olur Levent abi...
Kestamid yerine G10 FR4 plakadan yapsak olur mu ufak tefek modifiyeleri , gerçi benim model ufak , ama illa ki bir batarya yatağı yapmak benimkinde de şart..Bu konunun ardından 250 scale ve 450 Airwolf 'un akıbetini de merak ediyorum...
Hughes MD500 E kasa , modeli olduğundan çok büyük gösteren bir kasa modeli , skidler diğer orjinal heli modellerinin skidlerine göre oldukça yüksek tasarlanmış bir model olduğu için , 250 size olanları bile biraz modeli iri gösteriyor...Bu sebeple uçuşu da gayet rahat ve görünür olmalı diye tahmin ediyorum...
Kırımsız , güzel uçuşları olsun abi , Allah nazarlardan saklasın , bu güzel ve ayrıntılı konu için çok teşekkür ederim........... :thumbup:

abi öğrenmeyen ayıp eder :D o denli büyük bir sevgin var scale için :)