Align t-rex 500 dfc full rulman seti araniyor acill !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SafakB

Çalışkan Uye
Arkadaslar acil rulman seti lazim helikopterimde kuyrukta titreme vardi rulman dailmis o dailmisken hepsini deistirmek istedim sifir rulman seti olan varsa yada rulman firmasi tanidigi olan yada calisan arkadaslarimizdan yardim istiyorum :)

Su heliyi ucuramadim artik ucmasinin zamani geldi :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Align t-rex 500 dfc full rulman seti araniyor acill !

safak bozdag' Alıntı:
Arkadaslar acil rulman seti lazim helikopterimde kuyrukta titreme vardi rulman dailmis o dailmisken hepsini deistirmek istedim sifir rulman seti olan varsa yada rulman firmasi tanidigi olan yada calisan arkadaslarimizdan yardim istiyorum :)

Su heliyi ucuramadim artik ucmasinin zamani geldi :)

Şafak, ben daha önce rulmanların koduna göre aramıştım yurtiçi rulman satanlarda bulunuyor, mesela izmir çankaya da satan dükkanlar var,yaşadığın yerde de mutlaka vardır.

Orduda yasiyorum rulman firmalarini aradim ama bulamadim :) adama anlatiyorum olculerini bana 12 olan boyu 17 olan var diyo bu rulman varmi sizmi cikardiniz diyor :)

Ynt: Ynt: Align t-rex 500 dfc full rulman seti araniyor acill !

safak bozdag' Alıntı:
Orduda yasiyorum rulman firmalarini aradim ama bulamadim :) adama anlatiyorum olculerini bana 12 olan boyu 17 olan var diyo bu rulman varmi sizmi cikardiniz diyor :)
Yurtdışı sipariş versen birkaç hafta beklersin, elinde rulman bulunduran yoktur diye tahmin ediyorum, Deniz'de olabilir sor istersen.

Bu hafta lazim 10 gun sonra trabzon da ucucam arkadaslarla gelmemesini riske atamam :)

Re: Align t-rex 500 dfc full rulman seti araniyor acill !

Birlik rulman karakoy, kodları ver eve kargo yapabilirler ama en az 10 ar tane falan alman gerekebilir.Tanesi 2-3 lira civarında.Google da numarası vs cıkar.

Bende ana rotor kafası ve ana şaftın rulmanları var :halay: Hadi gene iyisin şafak. Muhtemel tork tube rulmanlarıda var.

Anaam ilker abi yine sevindir beni celalettin abi de sali gunu iki tane bakicakmis :) haberini bekliyorum ilker abim .

Şafak, şöyle bir site var aklında bulunsun ileride belki lazım olur.

Tesekkurederim ilerde isime yarayacaktir eminim :) rulmanlari komple deistirip genel bakima girdigimde :)

Konuya bir bak şafak işine yarayan birşey varsa konuşuruz.

O listede yok ilker abi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...