ALIGN TREX 550L Team

bydmrblk

Kıdemli Uye
Bizim de diğer takımlardan neyimiz eksik diyerekten, ;D ;D

Her ne kadar Arda kardeşimin açmış olduğu ALIGN takımı olsa da, bir ALT Takım olarak " ALIGN TREX 550L Team" kuralım dedim.

Align Helicopter Team Konusu için

Aklımda olanlar:

1. İbrahim DEMİRBİLEK ( Trex 550L Dominatör)
2. Mustafa ATABEK ( Trex 550L Dominatör)
3. Gökhan CÜNLÜ ( Trex 550L Dominatör)
4. Akay GULMER ( Trex 550L Dominatör)
5. Kemal İPLİKÇİOĞLU ( Trex 550L Dominatör)
6. Mordo ORTAŞI ( Trex 550L )

ALIGN TREX Team

Yeni Takım hayırlı olsun :bravo: Konu Sabitlenmiştir :halay:

ALIGN TREX Team

Align markasına gönül vermiş olan Cemil Özmen var. Align deyince aklıma ilk gelen isimlerden biri :)

ALIGN TREX Team

Geç kalınmış olsada yeni Align takımımız hayırlı olsun ve diyoruz ki
ALIGN Rising [emoji41] [emoji41]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ALIGN TREX Team

Görüldüğü üzere Align için pek takım kurmaya gerek yok. :laugh: Her helicinin yolu Align'dan geçer demek daha doğru olur sanki. :lollol:

Bu durum 3 - 4 sene önce neredeyse tamda böyleydi ama artık bu kadar net değil durum. Piyasa kızıştı ve pasta dağılıyor artık...

Yinede hala severim Align'ı ben şahsen. :)

ALIGN TREX Team

Haydaaa :laugh: İbrahim yeni modelin heyecanından konumuzu unuttun galiba :D

ALIGN TREX Team

Arda Erkan' Alıntı:
Haydaaa :laugh: İbrahim yeni modelin heyecanından konumuzu unuttun galiba :D

Valla doğru dedin Arda :laugh: ;D Bu durumda Takımın ismini TREX 550L TEAM olarak değiştirmeyi öneriyorum :D

NOT: Bir şekilde konu (RC Micro Helikopter Modelleri) yanlış yere açılıp, sabitlenmiş.

ALIGN TREX Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla doğru dedin Arda :laugh: ;D Bu durumda Takımın ismini TREX 550L TEAM olarak değiştirmeyi öneriyorum :D

NOT: Bir şekilde konu (RC Micro Helikopter Modelleri) yanlış yere açılıp, sabitlenmiş.

O yüzden unutuldu demek :laugh:

Listede ismini göremeyen ve yeni model alan arkadaşlar konuya yazarlarsa bende gerekli güncellemeleri yaparım. :saygilar:

ALIGN TREX Team

Vay arkadaş bir takım kuralım dedik zaten takımımızda varmış ya :lollol: :lol: :lollol:
3 gündür Align başlığına bakınıp bakınıp dururum, eksiklik var açalım konuyu dedik, meğer farklı bir yerdeymiş
valla heyecandan olsa gerek kanka ;D
Utandım bak şimdi :embarras: :embarras:
bari kitleyelim konuyu Mehmet Abi, takımımızdan devam edelim, ya da dediğiniz gibi isimi değiştirelim bize özel olsun :saygilar:

ALIGN TREX Team

:saygilar: benide ekleyinn 1 kac aya kadar 450 l dominator siparisim tamamlanacak tesekkur ederimm :RCKolik:

ALIGN TREX 550L Team

Konu başlığını " ALIGN TREX 550L Team" olarak değiştirip Ana ve SABIT olan Arda'nın konusuna LINK olarak verdim :RCKolik:

ALIGN TREX 550L Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Konu başlığını " ALIGN TREX 550L Team" olarak değiştirip Ana ve SABIT olan Arda'nın konusuna LINK olarak verdim :RCKolik:
Çok teşekkürler Mehmet Abim :saygilar:
Görmemezlikten kaynaklı hatamızı telafi ettin :RCKolik:

ALIGN TREX 550L Team

Ülkede bilinen tek 500L sahibi olarak beni de ekleyiniz lütfen :)

ALIGN TREX 550L Team

kadir kocaman' Alıntı:
Ülkede bilinen tek 500L sahibi olarak beni de ekleyiniz lütfen :)
Arda arkadaşımızdan rica ediyoruz Align Helicopter Team'a eklemesi için :saygilar: