Andruav Programı -1 (Mesafe sınırsız telemetri & FPV) Tanıtım ve inceleme

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhaba andruav programı ile ilişkili ilk videoda kısaca programın çalışma mantığı ile imkanlarından bahsetmeye çalıştım. Umarım verimli bir video olmuştur. :) Yorumlarınızı bekliyorum.

Birde videoda iki küçük değişiklik var bakalım fark edebilecek misiniz :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Üstad yeni imajın hayırlı olsun. Ayrıca programdaki mantıkta 10 numara.
Çok teşekkür ederim :) İmaj değişikliği biraz zorunlu oldu malûm :lol: ama böyle hayat çok daha rahatmış :)

3. Video itibariyle daha net anlaşılacak diye umuyorum programın sundukları böyle biraz havada kalmış olabilir :rolleyes:

3. Video itibariyle daha net anlaşılacak diye umuyorum programın sundukları böyle biraz havada kalmış olabilir :rolleyes:
Muhtemelen uçuş kartı ile cep telefonu Bluetooth ya da wireless üzerinden haberleşiyordur diye düşünüyorum. İlerleyen günlerde daha fazla detay sayende öğrenmiş olacağız :thumbup: Ama bu ilk video bile epey bir bilgi verdi, ellerine sağlık İzzet hocam %p:bravo:

• Beğen
Tepkiler: İzzet Camcıoğlu
Muhtemelen uçuş kartı ile cep telefonu Bluetooth ya da wireless üzerinden haberleşiyordur diye düşünüyorum. İlerleyen günlerde daha fazla detay sayende öğrenmiş olacağız :thumbup: Ama bu ilk video bile epey bir bilgi verdi, ellerine sağlık İzzet hocam %p:bravo:
Tam dediğiniz gibi hatta dahası da var bluetooth wi-fi ve direk kablo destekliyor :)