Ankara'dan Merhabalar ;)

İlgi Alanı
Heli
Herkese Merhabalar,

Öncelikle forum içerisinde ismini tek tek sayamadığım çok değerli kardeşlerim, abilerime değerli paylaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Tanışma mesajımı yeni atıyor olsam da, uzun zamandır paylaşımlarınızı keyifle takip ediyorum.

Kısaca kendimi tanıtayım (galiba bunun için hali hazırda bir şablon mevcut hemen kullanayım :laugh:

Adı : Aytaç
Soyadı : Yolcubal
Nereden : Ankara
Mesleği : Bilgisayar Mühendisi
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Heli
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: 4 Kanal + Sim (6 kanal-Başlangıç)
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Bu zengin içerikle çok zor olmuyor :)
Kullandığım Model(ler) : Lama v4 , V911 , Trex 450 Pro DFC

EK Bilgi :
2,3 yıldır 4 kanal heli merakımla kendimce haşırneşirken, nişanlımın aldığı doğum günü hediyesi Trex 450Pro ile bir anda kendimi kendimi 6 kanal dünyasının içerisinde buldum. O gün bugün forumunuzu günlük kitap okur gibi okuyorum zaten:)

Alet çantamı tamamladım. Gerçekte sadece hover çalışması yaparken, aktif olarak sim çalışmaya çalışıyorum. Ankara'da mümkün olan herzaman buluşmalara gönülden katılımcıyım. Çünkü etrafımda maalesef bu hobi uğraşan başka birini tanımıyorum. Bu yüzden bu işin yüzyüze muhabbetini yapmaya bile hasretim diyebilirim ki zaten sizden öğreneceğim de çok şey var.

Bu arada bilgisayar müh. yim ve Ankara'da kendi şirketimde kendi işimle uğraşıyorum. Askeri taktik tekerlekli araçlar başta olmak üzere, araç kontrol gömülü yazılımlarını geliştiriyorum. Her ne kadar RC dünyasında acemi olsamda en azından mesleki anlamda az çok geçmişim vardır. Kendi adıma herhangi yardımcı olabileceğim herkonuda elimden gelenin en iyisini yapacağıma şüpheniz olmasın lütfn:)

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. En kısa sürede paylaşımlarda görüşme üzere.

Saygılar :saygilar:

Merhabalar ;)

Aramiza hosgeldin Aytac :thumbup:

Oncelikle forum hakkindaki guzel geri bildirimler icin tesekkur ederiz :) yazdiklarindan dogru yolda ilerledigin anlasiliyor. Sadece sana tavsiyem 1 tane 6 kanal Micro Heli Alman yonunde olabilir. Boylece simdeki calismalarini 450 oncesi bu kucuk ufaklikta ilerletebilirsin.

Aslinda Ankara'da cok degerli modelci arkadaslarimiz var. Ama duzenli buyuk bulusmalar ne yazik kim henuz yapilmiyor. Ama gerek Cengiz, gerek Ardave gerekse Emre gibi arkadaslarimiz ile temasa gecerek tanisabilirsin. Kimbilir belki bu sayede duzenli bulusmalar Ankarada da baslar. Kolay gelsin :saygilar:

Merhabalar ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aramiza hosgeldin Aytac :thumbup:

Oncelikle forum hakkindaki guzel geri bildirimler icin tesekkur ederiz :) yazdiklarindan dogru yolda ilerledigin anlasiliyor. Sadece sana tavsiyem 1 tane 6 kanal Micro Heli Alman yonunde olabilir. Boylece simdeki calismalarini 450 oncesi bu kucuk ufaklikta ilerletebilirsin.

Aslinda Ankara'da cok degerli modelci arkadaslarimiz var. Ama duzenli buyuk bulusmalar ne yazik kim henuz yapilmiyor. Ama gerek Cengiz, gerek Ardave gerekse Emre gibi arkadaslarimiz ile temasa gecerek tanisabilirsin. Kimbilir belki bu sayede duzenli bulusmalar Ankarada da baslar. Kolay gelsin :saygilar:

Cok tesekkur ederim Mehmet Bey,

Tam olarak dusundugum noktaya parmak bastiniz. Bende bu aralar bir mikro helinin fayda saglayacagi konusunda hem fikirim.
Bugun Cengiz'in yanina da ugradim. Diger arkadaslarla henuz tanismadim ama onumuzdeki gunlerde muhakkak denk geliriz. Malum sezon acildi :)

:saygilar:

Ankara'dan Merhabalar ;)

Hoşgeldiniz Aytaç Bey,

Keyifli forumlar. :saygilar: