[Anket]: 20.01.2013 Solaklar Buluşması

Yarın ki Buluşma için

• Sabah Erkenden Ordayım :)

Oy: 1 20.0%
  • Bilemedim, bir Hanım'a sormam lazım :)

Oy: 3 60.0%
  • Çok isterdim ama başka işim var :(

Oy: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Yarın hava ve saha durumu müsait gözüküyor. Buluşmaya kimler geliyor bakalım ;)

NOT: Her ne kadar anketi ben açıyor olsamda, bir ihtimal ben katılamayabilirim, sonra şikayet falan olmasın :laugh:

Ynt: [Anket]: 20.01.2013 Solaklar Buluşması

Ben geliyorummmmmmmmm

Normalde ben gelemiyordum mesaiye gicecektim, neyseki mesai ertelendi yarın büyük ihtimalle gelirim.
İnşallah hava musait olur
Bu arada Altan abi gidersem senide alabilirim.

Gelirsem biraz geç gelebilirim. Hava durumu genelde 11 Km/h rüzgar gösteriyor ama bir bakalım...

Bugün solaklarda gerçekten çok güzel bir hava ve tabi güzel dostlarımız vardı, uzun zamandır sahalarda göremediğimiz Aslan Bey, Oğuz Bey sahamızın değimeyen isimleri Ömer Bey, Altan Bey,Mehmet Bey (kısa sürelide olsa),Hüseyin Bey ve misafiri , Ragıp Bey,İrfan Bey ve ben , inanılmaz güzel bir ortam vardı, ufak tefek kırımlar yaşadıysakda, dostlarla bir arada olmak güzeldi.Gelen herkeze taşekkürler.

Ben de katılan ve katılamayan herkese teşekkür ederim :saygilar: . Yanlız Yavuz Bey, Mehmet bey kısa kaldı diyorsun ama 2.5 saat sahadaydım, sadece bu kez farklı olarak sizlerle beraber güneşi batıramadım o kadar :laugh:

Sahi okadar oldumu yahu valla zaman nasıl geçiyor anlamıyorum. Sahada satılık gövde ilanı verenleri ve komşuya gülenin başına geleni görmeden gitmiş olmasan iyiydi ama neyse :laugh: