[Anket]: 20-21-23 Nisan 2013 Arslanbey Bulusması

Bu haftasonu yapılacak buluşmaya

• Gelemeyeceğim, başka işlerim var

Oy: 0 0.0%
  • Cumartesi gelirim

• Pazar gelirim

Oy: 1 14.3%
  • Salı gelirim

• Pazar- Salı ordayım

• 3 günde mutlaka az da olsa uğrarım

Oy: 2 28.6%
  • Hele o gün gelsin bakarız

Oy: 4 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    7

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Malum Salı gunu de 23 Nisan oldugu için tatil. Bu nedenle 3 günlük için anket açıyorum.

Su saat itibari ile Izmit için hava tahmini şu şekilde ;

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• Hava durumu.jpg
    Hava durumu.jpg
    55.2 KB · Görülme: 171

yarı herhangibir etkinlik olacakmı olacaksa saatini yazarmısınız

nuri tunç' Alıntı:
yarı herhangibir etkinlik olacakmı olacaksa saatini yazarmısınız
Nuri Bey, yarın pek gelen olmayacak gibi. Buluşmalar genelde 11:00 - 12:00 arası başlıyor.

Arkadaşlar 2 haftadır gelicem deyip gelemiyorum Kusura bakmayın :(

Yarın güzel bir hava olacak, aksilik olmaz ise sahadayız. ;)

Hanım cumartesi pazar 2 gün uçtun yeter otur evde diye ambargo koydu :D (haklıda :D ) katılmak isterdim yoksa :)

yarın geç satte de olsa ben de geleceğim. dün düşürdüm kıramadım nasip yarına. :laugh:

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
yarın geç satte de olsa ben de geleceğim. dün düşürdüm kıramadım nasip yarına. :laugh:

Burhan abicim eğer modeli kırmak maksatlı geleceksen hiç benzin harcama al eline çekici evde işi bitir, zira uçuş yaptığımız sahada kırım olması demek saha çevresinde bulunan okul binalarına da, bizlere de zarar vermek olacak, sana tavsiyem simülatör derslerine devam etmen olacak, bu iş aceleye getirilecek bir iş değil hele hele de konu pilotaj eksikliği olur ise, bizim sana tavsiyemiz birkaç hafta daha sahada uçuş yapmaman yönünde olur, kendini hazır hissettiğinde hoca eşliğinde uçuş yaparsın böylece hem uçağın hem çevre hem de cebin zarar görmemiş olur, bizi dinleyeceğini ve üzmeyeceğini tahmin ediyor iyi günler diliyorum. :saygilar:

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Burhan TAŞPINAR' Alıntı:

Burhan abicim eğer modeli kırmak maksatlı geleceksen hiç benzin harcama al eline çekici evde işi bitir, zira uçuş yaptığımız sahada kırım olması demek saha çevresinde bulunan okul binalarına da, bizlere de zarar vermek olacak, sana tavsiyem simülatör derslerine devam etmen olacak, bu iş aceleye getirilecek bir iş değil hele hele de konu pilotaj eksikliği olur ise, bizim sana tavsiyemiz birkaç hafta daha sahada uçuş yapmaman yönünde olur, kendini hazır hissettiğinde hoca eşliğinde uçuş yaparsın böylece hem uçağın hem çevre hem de cebin zarar görmemiş olur, bizi dinleyeceğini ve üzmeyeceğini tahmin ediyor iyi günler diliyorum. :saygilar:

kesinlikle dinleyeceğim yavuz. zaten büyük ihtimalle depo içindeki hortum bükülmediğinden stop etti motor ve düştüm. hele o ince hortumu bulayım da dalışa geçebileyim motoru durdurmadan, bakarız sonrasına. :laugh:

ve en büyük eksiğimin de kamera olduğunu anladım bu arada. o düşüşü çekmem lazımdı. :mad:

Yavuz Bey'in yerinde ve güzel uyarısı, Burhan Bey'in de bunu dikkate alması nedeniyle, her iki üyemize de teşekkürler :bravo:

Malum bu hobide kırım olmazsa olmazlardan birisi. Ama önemli olan her türlü hazırlığı tamamlayıp gerekli tedbirler alındıktan sonra bunların yaşanması ;)