[Anket]: 6-7 Temmuz Solaklar Buluşması

• Konbuyu başlatan AYDIN67
  • Başlangıç tarihi
  • 5,309

6-7 Temmuz Solaklar buluşması

• Hanımdan izin alabilirsem gelmeye çalışacağım

Oy: 0 0.0%
  • Kısa bir süre uğrarım

• Cumartesi- Pazar Solaklardayım

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Konya'dan oraya otobus uçak vb ulaşım aracı bulamadım eğer bilen varsa yazarsa memnun kalırım

Kısaca Konya'dan oraya gelebilir miyim ki? Yol gösteren olursa katılabilirim hocam

sami yılmaz' Alıntı:
Konya'dan oraya otobus uçak vb ulaşım aracı bulamadım eğer bilen varsa yazarsa memnun kalırım

Kısaca Konya'dan oraya gelebilir miyim ki? Yol gösteren olursa katılabilirim hocam

Sami sen ciddi misin Konya'dan gelme konusunda ? Günü birlik mi gelmeyi planlıyorsun yoksa burada akrabaların falan mı var ?

günü birlik gelirim hiç olmadı backpackers olur gelirim :)

Ama ulaşım problem işte buradan bir araç bulamadım bi otobus bile bulamadım.

Sami'cim 8 saat yol :eek: Mutlaka gelmek istiyorsan bence büyük buluşmaları bekle derim, daha çok şey görmüş olursun.

Birde Konya'daki modelcileri bul öncelikle ve nerede uçuyorlar öğrenip git derim.

Tamam abi 4 haftadır Konya'yı altına üstüne getirdim bi modelci bulabildim.Oda Thknın bayisi başka bir yer yok canım sıkılıyor ben ne yapayım.

sami yılmaz' Alıntı:
Tamam abi 4 haftadır Konya'yı altına üstüne getirdim bi modelci bulabildim.Oda Thknın bayisi başka bir yer yok canım sıkılıyor ben ne yapayım.
Konya gibi biryerde hiç modelci olmaması mümkün değil Sami, mutlaka bir buluşma noktası vardır.
Modelciler herzaman olduğu gibi gözden ırak yerlerde olduklarından görememişsindir normal olarak. Bence ufak çaplı bir araştırmayla bulursun onları.

Bende Kocaeli'de doğdum büyüdüm ama daha 2-3 sene öncesine kadar en önemli uçuş pisti Solaklardan haberim olmadı mesela. :laugh:

Aydın Azman' Alıntı:
Arkadaşlar haydi hafta sonu Solaklarda Uçuşa
:saygilar:

Aydın bey, anlaşıldı bu hafta sonu da free ' sin.... :laugh:

Ben de bu hafta sonu bir babayiğit çıkmıyacakmı diye düşünüyordum!...

Aydin bey,
Calmatoyu topladi herhade :thumbup:

Ynt: [Anket]: 6-7 Temmuz Solaklar Buluşması

Pazar günü toplanılırsa yanına 2 3 kişi daha alıp gelebilirim :D

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Arkadaşlar,pazar günü Solaklarda mangal yapsak mı?Zira ramazanda başlıyor.Karar verilirse herkez getirebileceği malzemeyi buraya yazarsa iyi olur.

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Arkadaşlar,pazar günü Solaklarda mangal yapsak mı?Zira ramazanda başlıyor.Karar verilirse herkez getirebileceği malzemeyi buraya yazarsa iyi olur.
Valla süper olur Mehmet abi, akşam ben bi Genel Müdür'le konuşayim bu konuyu. :lollol: :lol:

Mehmet abi süper olur hava da çok güzel tam şenlik olur. Ben tavuk kanat getiririm 3-4 kilo

Özkan Bey Merhabalar Calmatonun servoları eksik bu hafts solo starı yetiştirmeye çalışıyorum.Trainerda yeteri kadar uçuş sayısına ulaştığımı düşünmüyorum. Calmato için acele etmeyeceğim.