Antalya'dan Hepinize Selamlar

ntt

Uye
Arkadaşlar Antalya'dan sevgiler ve :saygilar:. Forumunuza katılalı çok az bir süre oldu ancak tabii ki tanıdığım arkadaşlar yok değil.Öncelikle Mehmet Küçüksarı kardeşimi tebrik ediyorum böyle bir forumun biz modelseverlerin faydalanması için bu şekle gelmesinde harcadığı zaman ve emek için.Beni tanıyanlar bilir kargadan başka kuş FLYBARLESS'ten başka heli tanımam ;).Beni böyle kabul ettiğiniz için hepinize teşekkür eder, güzel konularda buluşmak dileğiyle tekrar merhaba diyorum. :thumbup:

Tuğra Bey , sizin gibi tecrübe dolu bir modelseverin , aramıza katılması bizlere onur veriyor.Burdur'dan Antalya'ya sevgilerimi ve selamlarımı yolluyorum.
Tecrübe ve deneyimlerinizden istifade edebilirsek ne mutlu bizlere.
Hoşgeldiniz... :saygilar:

Hoşgeldiniz Tuğra Bey,
Bende FLB ilk modelimi aldım. Destek gerekirse adres belli oldu :laugh:
Güzel Antalya'ya selamlar. :saygilar:

Tuğra Abi, tekrar aramıza hosgeldin :thumbup:

Senin gibi düzenli ve yaptığı işi laiki ile yapmayı seven bir modelci abimizin forumumuz beğenmesi bizleri ayrıca mutlu etti.

Abi, biz artık yavaş yavaş malzemeleri bitirdik sayılır, yani ne biliyorsak onu paylaştık denebilir.

Artık bundan sonra özellikle Flybarless konusunda tecrübeli ve deneyimli abilerimizin paylaşımları bekliyoruz ;)

Eminin başta sen, yeni flybarless modelcimiz Türker kardeşim, Mesut üstad ve diğer yeni üyelerimizin de desteği ile bu kısımda da oldukça dolu bir bilgi paylaşımı olacaktır. :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Tuğra Bey , sizin gibi tecrübe dolu bir modelseverin , aramıza katılması bizlere onur veriyor.Burdur'dan Antalya'ya sevgilerimi ve selamlarımı yolluyorum.
Tecrübe ve deneyimlerinizden istifade edebilirsek ne mutlu bizlere.
Hoşgeldiniz... :saygilar:
Hakan Bey Estafurullah bende sizler gibi henüz daha yolun başındayım, sadece flybarless konusunda biraz daha fazla ilgilendiğim için sizlere nazaran başımdan geçen olayları ve çözümlerini burada sizlerle memnuniyetle paylaşacağım.Ünite olarak çok fazla çeşit kullanmıyorum tercihimi Futaba CGY 750'den yana kullandım ve doğru bir tercih yaptığımıda düşünüyorum.Flybarless heliler hakkındaki hepinizin dilimizin döndüğü, bilgimizin yettiği ölçüde cevaplamaktan memnuniyet duyarım. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tuğra Abi, tekrar aramıza hosgeldin :thumbup:

Senin gibi düzenli ve yaptığı işi laiki ile yapmayı seven bir modelci abimizin forumumuz beğenmesi bizleri ayrıca mutlu etti.

Abi, biz artık yavaş yavaş malzemeleri bitirdik sayılır, yani ne biliyorsak onu paylaştık denebilir.

Artık bundan sonra özellikle Flybarless konusunda tecrübeli ve deneyimli abilerimizin paylaşımları bekliyoruz ;)

Eminin başta sen, yeni flybarless modelcimiz Türker kardeşim, Mesut üstad ve diğer yeni üyelerimizin de desteği ile bu kısımda da oldukça dolu bir bilgi paylaşımı olacaktır. :)
Hoşbulduk Mehmet;
Daha öncede söylediğim gibi elimden geldiği ve bilgim kadar yardımcı olmaya çalışacağım.Benim için sen az çok biliyorsun havada ip gibi durmayan helikopterle işim olmaz, kumandayı bıraktığım zaman arkamı dönebileceğim helikopter iyi ayarlanmıştır ;)ve uçuşa hazırdır.

N.Tuğra Tuncel' Alıntı:
Hoşbulduk Mehmet;
Daha öncede söylediğim gibi elimden geldiği ve bilgim kadar yardımcı olmaya çalışacağım.Benim için sen az çok biliyorsun havada ip gibi durmayan helikopterle işim olmaz, kumandayı bıraktığım zaman arkamı dönebileceğim helikopter iyi ayarlanmıştır ;)ve uçuşa hazırdır.
Teşekkürler abi :bravo:

Bu arada arkadaşlar paylaşmayı unuttum, bildiğiniz gibi normalde yeni başlayanlara kesinlike FLYBARLESS tavsiye etmiyoruz.

Tuğra abimiz işte burada bildiğim ve tanıdım tek istisnai kişi :thumbup: O zamanlar Antalya'da tek olmasına rağmen ilk helisi FLYBARLESS olmasına rağmen ayarlamayı ve uçmayı beceren ender modelcilerimizden :)