Araç Kamerasını CX-20 Ye Taktım Yolladım Yukarı

Güzel olmuş. Elinize sağlık.

Tebrikler güzel uçuş bende digital cameramı taksam dolar uçtu yine action cam almak bahara kaldı :(

Sent from my iPad using Tapatalk

Evin yanında böyle uçuş alanı bulmak güzel. Yalnız tam yapsatlık arsaymış. Yakında temeli kazılır. Siz bence yeni yerler bakmaya başlayın. :thumbup: :saygilar:

Kameranın çekimi gerçekten başarılı :bravo: Hiç Jelly - Titreme olayı yok :)

Bu arada model sanki biraz fazla mı oynat. Yani izlerken sanki sürekli modelle mücadele içindeymişsiniz gibi hissettim de :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kameranın çekimi gerçekten başarılı :bravo: Hiç Jelly - Titreme olayı yok :)

Bu arada model sanki biraz fazla mı oynat. Yani izlerken sanki sürekli modelle mücadele içindeymişsiniz gibi hissettim de :D

İnanılmaz acemi olunca böyle oluyor walla :) Gimbal yeni geldi onunla çekeceğim artık inş %p

Fpv malzemelerini beklerken telefonu takıp yollamıştım bende abi :laugh: O korku ve heyecanı yaşamak çok güzel birşey. Çekim gayet güzel olmuş gerçektende jello falan yok eline emeğine sağlık :saygilar:

Yeni çekim %p

Bu sever gimbal var.

1080P 60 Fps izlenebilir.

Kamera :
Quadcopter : CX 20
Gimbal :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

5.15'te helikopteri deli gibi sallıyorum Feiyu Tech 2D gimbal işini iyi yapıyor :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gimbalı kim icat ettiyse Allah razı olsun. Öldüyse mekanı cennet olsun.

servet karadan' Alıntı:
Gimbalı kim icat ettiyse Allah razı olsun. Öldüyse mekanı cennet olsun.
Kesinlikle :thumbup: Havadan çekim yapacağım diyorsan yemeyeceksin içmeyeceksin ve hemen bir Gimbal alacaksın :lol: :lol:

Bu arada yeni Gimbal hayırlı olsun Olgu %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kesinlikle :thumbup: Havadan çekim yapacağım diyorsan yemeyeceksin içmeyeceksin ve hemen bir Gimbal alacaksın :lol: :lol:

Bu arada yeni Gimbal hayırlı olsun Olgu %p

Teşekkür ederim mehmet bey inanılmaz uygun fiyata gelmişti 76 $ dan aldım bedava :) Şimdi en ucuzu :

Gimbalı beğendim, ben iki tane gimbal kartı (alexmos) yaktım. CX-20'nin boardından elektrik aldım diye. Son olarak 3. gimbal da yaralar bozuldu. Hala tamir için bekliyorum. Ancak sizin kullandığınız gimbal gerçekten çok iyiymiş. Güle güle kullanın. Bol ve kırımsız uçuşlar diliyorum.

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Gimbalı beğendim, ben iki tane gimbal kartı (alexmos) yaktım. CX-20'nin boardından elektrik aldım diye. Son olarak 3. gimbal da yaralar bozuldu. Hala tamir için bekliyorum. Ancak sizin kullandığınız gimbal gerçekten çok iyiymiş. Güle güle kullanın. Bol ve kırımsız uçuşlar diliyorum.

Teşekkürler bende zaman içinde göreceğim bakalım bozulacakmı yoksa iyimi çıkacak. Sonuçta tipi ve markası güzel ama hiç belli olmaz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk