[Aranıyor]: 7 Kanal ve ustu Kumanda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakan hayırlı olsun tercihin ;) Bence doğru bir iş yaparsın, ama kumanda görecelidir tabi herkesin tercihine saygı duyarım. Yalnız devir internet devri, herkes biliyor neyin fiyatının ne olduğunu. Yurtdışı siteler ortada, forumlar ortada... Birisi bana dese ki yok işte maliyeti bu oldu, çünkü topmodelsten aldım, o yüzden bu fiyata satıyorum... Teşekkür eder hayırlı satışlar dilerim :) Fiyat tamamen satıcının gönlünden ne geçerse, uyarsa anlaşılır uymazsa hayırlı olsun denilir herkes işine bakar ;) Bu alım-satım işlerine böyle bakarsak daha güzel olur derim ben...

Bu arada osmangazi üniversitesine gittik, şimdilik bir mekan bulduk gibi. bayramdan sonra ağustos ayına yetişsin kumanda :D dümdüz arazi, temiz de oldukça, ne karışan var ne görüşen, bence dört dörtlük...

GÜNCEL...................... Hala aranıyor

Halkısın belki de o açıdan bakmalı Rasim abi neyse mekanı netleştirdiğine sevindim insallah en kısa zamanda aranıza katılırım Saygılar...

Ynt: [Aranıyor]: 7 Kanal ve ustu Kumanda

hakan aygan' Alıntı:
GÜNCEL...................... Hala aranıyor

Halkısın belki de o açıdan bakmalı Rasim abi neyse mekanı netleştirdiğine sevindim insallah en kısa zamanda aranıza katılırım Saygılar...
Hakan bey merhaba bendei Futaba 7 c kumandayı 420 TL te düşürdüm

Celalettin bey teşekkürler fakat futaba 7c eski ben yeni bir kumanda almak istiyorum uzun vadede kullanabileceğim multicopterde falanda .....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...