[Aranıyor]: Atmega Socket firmware flashing tool

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irfan

Çalışkan Uye
Arkadaslar esclerime simonk yuklemek icin bu zimbirtiya ihtiyacim var. Elinde olan varsa satin alabilirim yada elinde olupta satmak istemeyenlerdende rica etsem gonderseler escleri flashlayip geri gondersemde olur. Yoksa hkdan siparis verecegim ve 1 ay beklemem gerekecek.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İrfan selamlar,

Adresini bana PM atarmısın ? Ama geri istiyorum ona göre :). Bu arada ESC'lerin nedir ?

Düzenleme:
Şimdi gördüm, galiba HK BlueSeries 12A kullanacaksın. Gerçi biliyorsundur ama gene de söyleyeyim, FW olarak 5-15-2013 yüklemek gerekiyor. Sonraki FW'lerin uyum sorunu var.

Zafer SAHIN' Alıntı:
İrfan selamlar,

Adresini bana PM atarmısın ? Ama geri istiyorum ona göre :). Bu arada ESC'lerin nedir ?

Düzenleme:
Şimdi gördüm, galiba HK BlueSeries 12A kullanacaksın. Gerçi biliyorsundur ama gene de söyleyeyim, FW olarak 5-15-2013 yüklemek gerekiyor. Sonraki FW'lerin uyum sorunu var.
Abi kralsin sen :)
Evet abi firmware konusunda bilgim vardi ama yinede tesekkur ederim. Zaten esclere birkez firmware attiktan sonra bootloaderi acinci daha sonra servo kablosuyla firmware atabiliyorduk degil mi? Zimbirtiyi geri istiyorsunuz ya ondan soruyorum ;) adres bilgisini ozelden gonderecegim

Zafer SAHIN' Alıntı:
İrfan selamlar,

Harikasiniz Zafer bey, iste modelcilik iste yardimlasma :bravo: :RCKolik:

Evet, bootloader'lı ESC'ler, servo kablosundan update yapılabiliyor.

Zımbırtıyı ise maalesef geri istemek durumundayım, evdeki ESC yığınına bir ara el atmam gerekiyor çünkü... Ama çok acelesi yok, ESC'ler en az 6 aydır bir köşede bekliyor :).

USBASP programlayıcı sende var mı ? Yoksa onu da göndereyim.

Zafer SAHIN' Alıntı:
Evet, bootloader'lı ESC'ler, servo kablosundan update yapılabiliyor.

Zımbırtıyı ise maalesef geri istemek durumundayım, evdeki ESC yığınına bir ara el atmam gerekiyor çünkü... Ama çok acelesi yok, ESC'ler en az 6 aydır bir köşede bekliyor :).

USBASP programlayıcı sende var mı ? Yoksa onu da göndereyim.

Abi usbasp avr programlayici elimde var ebaydan almistim ama hic kullanamadim. Bu socketten bi arkadasta var zannediyordum meger yokmus o yuzden boyle ortada kaldim.
Siz nasilsa bu arada kullanmayacaksiniz. Olurki bendeki arizali filan olur biz isimizi garantiye alalim. İkisini birlikte gonderirseniz sevinirim. Abi benimde o kadar acelem yok illa yarin gondermenize gerek yok. Hafta sonuna kadar olur sikinti yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...