[Aranıyor]: blade 130x için tail blade holder ve pil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
BULUNMUŞTUR.

Merhabalar. Elinde başlıkta belirttiğim ürünler olan varsa alabilirim. Yurt dışından alırdım ama beklemek istemiyorum. Yaninda varsa yedek olsun diye ana dişli de alabilirim.

Cahit bey sayet aramizdan bulamazsan yurtdisi fiyatina su siteden acil olan pal tutucuyu alabilirsin ;)

Teşekkürler Mehmet Bey. Aslında hala uçar halde ama kuyruk pal tutucuları biraz sorunlu. Siz pilleri nereden almıştınız. Pilottr de 2s gens marka piller vardı. Onkar uyar mı?

Cahit Kaş' Alıntı:
Teşekkürler Mehmet Bey. Aslında hala uçar halde ama kuyruk pal tutucuları biraz sorunlu. Siz pilleri nereden almıştınız. Pilottr de 2s gens marka piller vardı. Onkar uyar mı?
Piller Heli ile beraber 2.el olarak geldi Cahit bey ve su an icin cok sukur durumlari gayet iyi. Pilottr satilan pillerin konnektorleri ne yazik ki Blade bu seride kullandiklari ile farkli diye biliyorum ama arayip siparis once teyid etmekte fayda var.

Teşekkürler Mehmet bey. parçalar temin edildi gibi. Kesinleşince yazarım.

cahit bey isterseniz pil konusunda yardımcı olabilirim...
iki pilden istediğinizden sayılarından emin değilim ama toplam bu ikisi karışık 10 pilim var...

Piller sıfır veya çok iyi durumda olmalı. Sizdekilerin durumu nedir? Bir de fazla ağır olmaz mı bunlar

Eox var bende de iki tane, kullanıyorum. Ağır olduklarını düşünmüyorum, güzele benziyorlar. Gerçi arazide ağız tadıyla kullanmadım henüz.

Bu arada Murat hocam şundan bulunur mu sizde?

Rasim hocam keşke olsaydi ama yok maalesef...
Cahit hocam tabii ki piller iyi durumda,elimdeki bi urun sorunlu ise bunu kimseye vermek istemem veya versem de belirtirim..bir de nanotech pillerim olacak 3 tane verdigim linkteki piller 130x icin ozel piller agir olmalari mumkun degil...elimde fazla pil var ama bir atasozu derki fazla pil goz cikarmaz ,yani demek istedigim benim bu konudaki tek gayem işiniz gorulsun .dikkatinizi çekerse hiçbir yerde pil ilanim yok...

Siz beni yanlış anladınız. Benim helide aldığmdan beri performans sorunu var. BUnun pillerden olup olmadığını anlamam için piller sıfır veya çok az kullanılmış olmalı. Aslında elimde beş adet pil var. Hepsi de uçuş sürelerini tamamlıyor ama kafaturu çok düşüyor. orijinal pili nispeten daha iyi gibi .
Şu an forumdan İsmail Şencan istediğin yedekleri ve denemem için pil göndermiş durumda.

Yedek ve pil ihtiyacinizin cozuldugune sevindim.stock pillerin en iyi sonucu verdiği fikrinize katilmiyorum.c değeri ne kadar fazla ise pil o kadar basarili oluyor,mah arttikca agirlik ve boyut arttigi için akim konusunda çok sseçenek yok modelin bbüyüklüğünegore bi aralikta kalmak gerekiyor.pilleriniz çok kotu durumda değilse eger,sorununuzu yeni bir pilin cozebilecegini sanmıyorum...

Yedek pil ihtiyacım tam olarak çözüldü sayılmaz. Denicem sadece.
Stock pilin daha iyi olduğunu ben de savunmuyoruym. Elimdeki piller arasında stock pil en iyisiydi diyorum. Diğerleri lynx marka ve aldığımda da sıfır değildi. Stock pil sıfırdı. Onda da istediğim performansı bulamadım. en azından internette izlediğim videolardaki gibi çevik değildi model.

Sorununuzu tam bilmiyorum ama kumanda ayarlarinda bi şeyler değiştirerek belki de iistediğiniz sonuca ulasirsiniz.pal acilari, throttle ve pitch curve ler ... Bu ayarlarinizin modelinin uygun olduğundan emin olun bence.daha sonra benim ilk aklima motor, tum disliler(kuyruk dahil),ve de son olarak pil gelir...sorununuzun çözümünü paylasirsaniz memnun olurum.elinize saglik iti geceler

Kumanda ayarları klavuzda belirtildiği gibi. Mehmet beyin açtığı bir konuda piller arasındaki farkı ortaya koymuştu. O nedenle pillerden kaynaklandığı kanısına vardım.

Yukarıda belirttiğim parçalar temin edildi. Forumdan İsmail Şencan'a teşekkür ediyorum.
Konu kapatılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...