[Aranıyor]: HK 450 kuyruk borusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Elinde HK 450 için kuyruk borusu olan varmı acaba? Yoksa, dış çapı 12mm, iç çapı 10mm olan alüminyum veya karbon boru da olabilir. Geçen hafta kırım yaşayan HK 450'yi pert edecektim ama, elimde kuyruk hariç diğer parçalar varmış. Astarı yüzünü geçmeden, bir kuyruk borusu bulabilirsem, bir şans daha vereceğim kendisine.

Ömer bey selamlar
bende bu kuyruk borusu var.

Gerçi Mordo Bey'de varmış ama aklınızda bulunsun. 12-10 mm aluminyum boruyu Bauhaus'ta rahatlıkla bulursunuz.

Ynt: [Aranıyor]: HK 450 kuyruk borusu

Sumer abi onlarin et kalinligi cok oluyor helinin arkaya dogru dengesini bozuyor

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mordo Ortasi' Alıntı:
Ömer bey selamlar
bende bu kuyruk borusu var.

Merhaba Mordo bey, çok teşekkürler!

Sümer Yamaner' Alıntı:
Gerçi Mordo Bey'de varmış ama aklınızda bulunsun. 12-10 mm aluminyum boruyu Bauhaus'ta rahatlıkla bulursunuz.

Teşekkürler Sümer bey! İzmit'te Bauhaus olmadığı için, artık hangisi önce olursa. Mordo Bey'in bu taraflara gelişi, veya benim bir Bauhaus'a gidişim. Burada, sanayide 12mm alüminyum boru var ama et kalınlığı fazla. Belki başka yerlerde vardır, aramak lazım. Ama bu heli için harcanan zamana ve yakıt'a değmez!

omer abi bende bitane var ufak bi darbesi var ama kullanima engel degil

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1396045983405.jpg
    uploadfromtaptalk1396045983405.jpg
    77.4 KB · Görülme: 11

doner abi hic siminti degil :) kargomu yapayim ? pazartesi yollarim , ozelden adres bilgilerini ver abi

Tamamdır Mesut, Aciliyeti yok, ama özelden adres bilgilerimi gönderiyorum. Sen de banka hesap bilgilerini gönderirsen ne kadarsa EFT yaparım. Teşekkürler.

Mordo bey, teşekkürler. Tekrar ihtiyaç olursa aklımdasın.

Ömer bey pazar günü (yarın) kocaeli ne gidiyorum benim hiç kullanmadığım hk 450 helimi getirip Mehmet beye bırakacam yedek parça olarak kullanın.
selam ve sevgiler.

Mordo Ortasi' Alıntı:
Ömer bey pazar günü (yarın) kocaeli ne gidiyorum benim hiç kullanmadığım hk 450 helimi getirip Mehmet beye bırakacam yedek parça olarak kullanın.
selam ve sevgiler.

Mordo bey, süper! Teklifin için çok teşekkür ederim! Ama bana sadece kuyruk lazım. Sağlam heliyi kabul edemem! Eminim ki benimkinden çok daha iyi durumdadır. Bu arada, yarın ben de yanınıza gelmek isterdim ama, sandıkta görevliyim. :'(

Mordo abi helikopter kayışlı ise tail drive gear assemly i lazım değil ise ücreti ile almak isterim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mordo bey, heliyi bırakmışsın, Mehmet söyledi. Çok teşekkür ederim. Bedelini Mehmet'e falan bırakayım, ya da EFT yapayım.

Mesut, sen henüz kargoya vermediysen, bir aciliyeti yok. Bir karşılaştığımızda da alabilirim. Nasıl olsa yine lazım olacak!

Ömer abi kocaeline gelirken getirirm ozaman :) ücret falan bişeyler yazmışsın ama ayıp olmuş valla :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...